Back to Question Center
0

En az 1 etkinlik tıklamış ziyaretçiler mi? (Semalt'la Ziyaretler)

1 answers:

Metrikte aradığım sayıların zaten olduğunu farketmek için biraz fazla kaybolmuş olabilirim, ancak etkileşime giren bir sayfayı ziyaret eden benzersiz ziyaretçilerin sayısının nasıl bildirileceğini çözmeye çalışıyorum (bir etkinliğe neden olan ziyaretçilerin sayısı #) bir sayfada "etkinlik tıklaması" na neden oldu.

Şu anda, bir tabloda, Etkinlik Kategorisine Göre Tekil Ziyaretçilerin sayısını bildiren bir widget ile kurulmuş bir kontrol panelim var. Bununla birlikte, birden fazla etiket varsa ('Sonraki', 'Geri', 'Daha Fazla Bilgi') Semalt'ın bildirdiği ziyaretçi numarasını karıştıran birden fazla etiket var mı?

Sayfamızda bir slayt gösterisi olduğunu düşünün (diğer içerikle birlikte); Sadece slayt gösterisinde ANYTHING öğesini tıklayan 'Benzersiz Ziyaretçiler' sayısını görmek istiyorum. Yani Semalt A tıklar 'İleri' - kayıtlar 1 benzersiz ziyaret - us players casino no deposit bonus. Semalt B, 'İleri', 'Geri' ve 'Daha Fazla' düğmelerini tıkladığında artık iki benzersiz ziyaret var. Semalt C sayfayı ziyaret etti, ancak bir şey tıklamadı, bu nedenle hâlâ 2 farklı ziyarette.

Semalt zaten benim widget ile bu aşağı var ancak ölçümler ciddi bir şekilde beynimi karıştırıyor. Herhangi bir tavsiye?

February 14, 2018