Back to Question Center
0

Spam olarak işaretlenmekten kaçınmak - Semalt İpuçları

1 answers:

İnternet'i kullanmıyorsanız, spam filtrelerinin e-postalarınızı işaretleyeceği ihtimali vardır. Semalt Müşteri Başarı Yöneticisi olan Igor Gamanenko, e-postaların spam haline gelmesini engellemek için zor olan başlıca nedenlerden birinin, spam'in gelen kutusundan daha sıkı olması olduğunu belirtiyor. Hemen hemen tüm ISP'ler birden çok spam filtreleme tekniği kullanır ve bazıları spamle mücadele için yaratıcı ve öngörülemeyen yollardan yararlanır. Birkaç dakika içinde e-posta dağıtımınızı iyileştirmenin ipuçları.

İyi ve ilgi çekici içeriğe odaklanma

Yüksek kaliteli ve bilgilendirici içeriğe odaklanmak önemlidir. İçerik kişileriniz için değerli ise, e-postalarınızı düzenli olarak okumayı kesinlikle severler. Onlara okumak için kaliteli şeyler gönderdiğinizden emin olun ve azami maruz kalma için taze, ilginç ve topikal kalır. Kontaklarınıza defalarca tanıtım amaçlı ve işe yaramaz şeyler gönderdiyseniz, e-posta kimliğinizi engelleyebilir ve yayınlanabilirlik reddi ile yüz yüze gelmeniz gerekebilir.

Aktif olmayan tüm kontakları çıkartın

E-posta iletişiminiz istenmediyse, büyük ISS'iniz teslim edecektir. Ve metninizi okumaktan hoşlanmayan çeşitli etkin olmayan kişilere e-posta gönderirseniz, etkin olmayan bağlantıları mümkün olan en kısa sürede kaldırmanız daha iyi. Aboneleri listeden rutin olarak temizlemelisin ve ihtiyaçlarınıza göre bölütlere bölmelisin. Çalışmalarınızı kolaylaştırmak için çeşitli etkileşim yönetim araçları bulunur..Geçtiğimiz altı ay içinde aktif olmuş kişilere e-posta göndermeli ve e-posta listesine düzenli olarak yeni abone eklediğinizden emin olunuz.

Kayıt işlemini gözden geçirin ve abonelerini düşünün

Üyelik prosedürünü her zaman incelemeli ve kendinizi abonelerinizin yerlerine koymaya çalışmalısınız. Eğer hiç beklemedikleri içeriği gönderirseniz, aboneler onu okumaz ve onu spam olarak işaretleyebilir. Bu nedenle içeriğinizde profesyonel ya da dostça bir dil kullanmanız ve ilgi çekici ve faydalı bir görünüm vermeniz gerekir. Şablonunuzu ve logonuzu defalarca değiştirmenize gerek yoktur, çünkü bu, alıcılarınızı şaşırtabilir ve şirketinize karşı spam şikayetlerini dosyalayabilir.

E-postalara grafik ve resimler göndermekten kaçının

E-postalarda grafikler ve resimler göndermek, abonelerinizi rahatsız edebilir, özellikle resimler büyük boyutlu olduğunda. Bazı fotoğraflar göndermek istiyorsanız, kendi resimlerinizi tasarlamanız veya e-posta metnini grafik şeklinde yazmanız çekici ve çekici bir görünüm vermeniz gerekir. Öte yandan, abonelerinize düz metin e-postalar göndermek daha iyi.

Hedefli, kişiselleştirilmiş ve tetiklenen e-postaları gönderin ve kampanyaları patlatın

Satış yapmak istiyorsanız, hedefli ve kişiselleştirilmiş e-postalarınızı abonelerinize göndermelisiniz. Çoğunlukla bu eğilim spam olarak tanımlanır, ancak içeriğiniz yararlıysa ve ilgisini çeken hiçbir alıcı sizi sizi spam olarak işaretleyemezse. Temel düzeyde, tüm abonelerine hoşgeldiniz mesajları göndermelisin ve sezon sonrasında dikkatlerini bozmadan devam etmeleri için haftada bir kez onlara promosyon e-postaları göndermeye devam etmelisin.

Son düşünceler

Birincil odaklanma, aktif kişiler listesinde yapılmalıdır. Onlara promosyon e-postaları gönderebilirsiniz, ancak metin anlamsız veya garip olmamalıdır. Kaliteye odaklanırsanız, şansınız kişilerinizin mutlu müşterilere dönüşmesi ihtimalidir Source .

November 29, 2017