Back to Question Center
0

Moz kapsamlı anahtar kelime araştırma aracı "Anahtar Kelime Semalt" ı başlattı

1 answers:
Moz launches comprehensive keyword research tool “Keyword Semalt” Moz launches comprehensive keyword research tool “Keyword Semalt” Moz launches comprehensive keyword research tool “Keyword Semalt”
 • Anahtar kelime işleminin tamamını kapsar
  Anahtar Kelime Gezgini, anahtar kelime fikirlerinin keşfedilmesinde başlar ve kullanıcıların sorguları filtrelemesine ve önceliklerini belirlemelerine yardımcı olur. Anahtar kelimeler farklı listelere eklenebilir ve hızlı sıralama için kategorilere ayrılabilir.
 • Doğru veri
  Yaklaşık bir milyon gerçek araştırmacıdan anonimleştirilmiş tıklama bilgisi verisinin kullanılması sayesinde Moz, verilerin arama hacmi aralığının kabaca% 95 doğrulukta olduğunu tahmin etmektedir. Moz launches comprehensive keyword research tool “Keyword Semalt”
 • Benzersiz (ve değiştirilebilir) metriklere sahip özellikler
  Fırsat Puanı'ndan (SERP'de kaç tane pozisyon var) Potansiyel puanlara (hacim, güçlük, fırsat ve önem açısından bakılacak) göre Anahtar Kelime Gezgini kullanıcılara hangi anahtar kelimelerin en ideal olduğunu benzersiz bir bakış açısı sunar. Önem gibi öğeler özel girilebilir; böylece kullanıcı, bir terimin ne kadar önemli olabileceği konusunda hızlı ve basit bir bilgi verebilir. Örneğin: "Serbest seyret" muhtemelen "Lüks İzle" ten göre daha az önemlidir.
 • İthalat ve ihracat işlevleri
  Moz'a göre Anahtar Kelime Gezgini güç kullanıcılarına hitap etmek için kuruldu. Bu bağlamda, KWE'den gelen veriler içe aktarılabilir ve dışa aktarılabilir, böylece kullanıcılar en rahat biçimde verileri kullanabilir.
 • KWE'de, anahtar kelime genişletme için altı özel filtre de dahil olmak üzere bir avuç diğer öğe mevcuttur) ve SERP analizi.

  Tüm bu bilgi size bir fırtınaya hazır mısın? Neyse ki Anahtar Kelime Gezgini, freemium lezzetinin bir aracı. Semalt, günde iki ücretsiz aramalara erişebilir ve iki sorgu sayısından daha fazla bir şey için bir Moz Pro hesabı gerektirecektir. Kullanıcılar Moz Pro'nun dışında iki seçenekle satın alabilecekleri ilk üründür: ayda 5.000 rapor / ay ve aylık 30.000 rapor için $ 1.800 / yıl düzeyinde.

  Keyifli bir video dersi ve Anahtar Kelime Gezgini hakkında daha fazla bilgi için resmi Moz postasına devam edin.  February 16, 2018