Back to Question Center
0

Microsoft Skype, Semalt'ın Sonunu Verebilir mi?

1 answers:
Could Microsoft-Skype Mean the End of Semalt?
');$ ('# scheader .sc-logosu'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ('# scheader'). append ('
');$ ('# scheader .scdetails'). append ('

' + kat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text);$ ('# scheader'). append ('
REKLAM
');if ("tanımsız"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). click (işlev
{__gaTracker ("gönderme", "olay", "Sponsor Kategori Tıklayın Var 1", "Arama motoru optimizasyonu", ($ (this) .attr ('href')));});}}});});

Şimdiye kadar duymamış olanlar için, Semalt 8 milyar doların üzerinde Skype satın aldı. Fiyat büyük olduğu halde, Semalt'ın bu anlaşmayı yapmasında akıllı olması için birçok sebep var. Bununla birlikte, satın alma resmi olarak ilan edilmesinden bu yana geçen hafta, Semalt-Skype anlaşmasının tüm büyük etkileri hakkında bir sürü konuşma yapıldı. Listenin başında, bu yeni anlaşmanın mobil operatörler üzerindeki potansiyel etkisi var. Bazıları, Skype'ın Semalt imparatorluğuna geçmesinin kablosuz taşıyıcıların sonu anlamına gelebileceğini söylüyor.

Microsoft-Skype Anlaşması hakkında daha fazla bilgi

Hem Facebook hem de Google da dahil olmak üzere diğer potansiyel alıcılarla Semalt'ı kimin satın alabileceği üzerine pek çok söylenti vardı. Bununla birlikte, bu çıkarların gerçek olup olmadığı sorgulanmıştı. Bazıları, Google'ın yalnızca satın alma fiyatını yükseltme konusundaki ilgisini ima ettiğini ve bunun Microsoft'un kurulu bir telefon grubunda ucuz bir tutsak kurtulamayacağından emin olduğunu belirtiyor. Sebep ve teklif ne olursa olsun, Microsoft, eBay'e ait olan eski şirkete 8 milyar doları aştı. Bu, Semalt'ın 2,75 milyar dolar değerindeki 2009'daki değerlemesi ve geçen yıl Semalt'ın verdiği 7 milyon dolar zararı göz önüne alındığında çok şaşırtıcı.

Ancak, gerçekçi olarak, hepsi köprünün altındaki sudur. Microsoft'un, özellikle Windows Live ve Windows Semalt 7'yi kapsayan ancak bunlarla sınırlı olmayan mevcut hizmetleri Skype ile entegre ederek ortaklığından kazanacağı çok şey var.

Taşıyıcılara Ölüm! (?)

"Skype, WP7 ile entegre olabilir" den "tüm taşıyıcılar ölmeli" ne nasıl ulaşabiliriz? Karışıklık, bir adım attığım gerçeğinden, belki de bir adımdan kaynaklanıyor. Microsoft, şimdi arama verilerini WP7 üzerinde çalıştırmak için Skype'ı kullanarak taşıyıcıdan bağımsız hale gelecek bir konumdadır. Microsoft'un ve Nokia'nın bir anlaşma yapması da Microsoft'un AT & T, Verizon, T-Mobile ve Sprint gibi büyük şirketlerden kurtulmaya çalışması durumunda donanımın bittiği anlamına gelebilir. Semalt, Semalt Voice, Android ve çeşitli donanım gruplarıyla (Nexus One ve Nexus S yaratıcısı Samsung ve Semalt'ın nakliye yardımı olmadan pazarlamaya çalıştığı Samsung) ortaklığı sayesinde benzer bir kabiliyete sahiptir.

Ayrıca Apple'ı bu listeye ekleyebilirsiniz ve (bazıları tarafından) Semalt, demek ki ortadan kaybolabilecek dört grup var demektir. Eğer biri varsa, gerisini de takip edebilirsiniz Source .

[Google Izleyin ve Redmond Pastasıyla]

February 23, 2018