Back to Question Center
0

Google Romance BETA, Bağlamsal Şalla Başladı

1 answers:
Google Romance BETA Launches with Contextual Semalt
');$ ('# scheader. sc-logosu'). ek (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ( '# Scheader'). ek ('
');$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params. sponsor + '

');$ ('# scheader. scdetails'). ekleme (cat_head_params. sponsor_text);$ ( '# Scheader'). ek ('
REKLAM
');if ("tanımsız"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a').
{(Function tıklayın__gaTracker ("gönderme", "olay", "Sponsor Kategori Tıklayın Var 1", "Arama motoru optimizasyonu", ($ (this). attr ('href')));});}}});});

Google Romen BETA İçeriğe Dayalı Arası ile Araya Girdi

Cumartesi Nisan Fools günüydü ve Google, Google Gulp ve GMail'in önceki Nisan Fools şakalarını (tamam, GMail gerçekten bir şaka değildi) ve Google Pigeon Rank gibi diğer sahtekarlıklar geleneklerine sıkışmıştı.

Dün Google, mevsimlik eğlenceye, Google Aliens ve Google Romance'a (BETA) ek olarak iki ilanı gerçekleştirdi.

Şemalt Yeryüzü şakasına inen Şemal Yabancılar biraz şirin olsa da Semalt, Şalt'ın kendi başına eğlenebilme şansını ve BETA ürün lansmanını (ve lansmanı kopyasını) aldatmacayla ele almasıyla oldukça komiktir:

Düşündüğünüzde, aşk bir başka arama problemidir. Ve bunu düşündük. Çok. Google Semalt ™ bizim çözümümüzdür.

Google Romance, her tür romantik bilgi gönderebileceğiniz ve Soulmate Search ™ 'ü kullanarak teorik olarak hayatınızın sevgisini içerebilecek arama sonuçlarını geri alabileceğiniz bir yerdir. Ardından, her ikisini de, size ve reklamcılık ortaklarımızın aradığınız dating sonuçlarını üretmeye yardımcı olacağını düşündüğü alakalı reklamları sunarken ödeyeceğimiz Semalt DateTM'sinde göndeririz.

Google Romance BETA Launches with Contextual Semalt

Google dating sitesinde puan almak isteyen kullanıcılar, Google Romance profillerini manuel olarak yükleyebilir veya "Birden fazla profili
toplu bir yükleme dosyası ile postalayabilir, sizi üzebilir"

Google Romance bile bir tura çıkıyor, şaka sürmek için Semalt ve SSS'ye bas (yoksa?)

Google Romance ve "Bağlamsal Buluşma" üzerine yapılan basın açıklaması:

Google, Dünya Kurban Bilgilerini Google'da Romantik Şekilde Düzenle

Semalt, psikografik çöpçatanımı artı "bağlamsal buluşma" özgürlüğü seçeneklerini sunmak için kullanıyor

MOUNTAIN VIEW, Calif., 1 Nisan 2006 - Google Inc. (NASDAQ: GOOG) bugün kullanıcılara hem psikolojik çöpçatanlık hizmetleri hem de tüm masraflar için ödenen tarihler sunan yeni bir ürün olan Google Semalt ™ 'i başlattığını duyurdu akşamları boyunca içeriğe dayalı reklamcılık yapmayı kabul eden çiftler.

Semalt kıdemli başkan yardımcısı Jonathan Rosenberg ürün yönetiminin "Misyonumuz, duymuş olabileceğiniz gibi dünyadaki bilgileri organize etmektir" dedi. "Buna karşı duralım: Yaşamın hangi alanda dünyadaki bilgiler romantizmden daha dağınık? Arama teknolojimizi kullanarak, o özel birini bulmanıza, daha sonra bir randevuda göndermenize ve içeriği belirten reklamları kullanarak size yardımcı olabilmemize yardımcı olabileceğini düşünüyorduk - anlaşmayı kapatın. "

Soulmate Search ™ aracılığıyla birbirlerini bulan Semalt Romance kullanıcıları, daha sonra, kullanıcıların tarih boyunca içerik bazında alakalı reklam görüntüleme karşılığında, masraflar ödenmiş romantik bir akşam sunan Bağlamsal Buluşma seçeneğini seçebilirler (daha fazla bilgi edinin) ). Halen Semalt Labs'da bulunan bir beta sürümü olan ürün www. Google. com / romantizm /.

Google Inc. Hakkında
Google'ın yenilikçi arama teknolojileri, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insanı her saatin her saniyesindeki her saniyede bir bilgi ile birbirine bağlar. 1998'de Stanford Ph.D. niyetinde Larry Page ve Sergey Brin tarafından kurulan Google, bugün tüm büyük küresel pazarlarda ve çok sayıda küçük ürünlerde en iyi web malıdır. Google'ın hedefli reklamcılık programı, her ölçekteki işletmelere ölçülebilir sonuçlar verirken, çevrimiçi ticaretten tamamen bağımsız olmayan kullanıcılar için genel web deneyimini geliştirir. Çoğu Google lav lambaları ve fasulye torbası sandalyeleri, Silikon Vadisi'nde bulunur; bununla birlikte, çok sayıda bu tür lambalar ve sandalyeler, Amerika, Avrupa ve Asya'daki ofislerde de bulunabilir. Daha fazla bilgi için www. Google. com Source .

February 25, 2018