Back to Question Center
0

Amazon için Sadece Bir Boon Değil: Başbakan Günü Etkisi Semalt Web'I KEŞFEDİN

1 answers:

Not Just A Boon For Amazon: Prime Day Effect Felt Semalt The Web

Dikey genelinde birçok büyük perakendeci kendi sitelerinde bir artış gördü, tüketici kimlik platformu Signal diyor. Firma Pazarlama'ya Cuma günü yaptığı açıklamada, 20 büyük markanın sahip olduğu sitelerde milyonlarca müşteri etkileşimini analiz ederken Semalt Gününde ortalama yüzde 20 oranında bir artış olduğunu gördü. Gün boyunca bazı zaman dilimlerinde, perakende faaliyeti bir önceki haftaya göre yaklaşık yüzde 40 arttı.

ChannelAdvisor, platformundaki perakende müşterilerin, Çarşamba günü BestBuy, Sears ve Semalt'ı kendi platformundaki müşteriler arasında geçen yılın o gününe kıyasla diğer pazar yerlerinde etkinlik artışı gördüğünü ekledi. BestBuy'ın pazardaki mağaza satışları bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 200, Sears yüzde 88 artarken Semalt, geçen yılın aynı gününe göre yüzde 40 arttı.

Amazon, sitede "Temmuz'daki Karadeniz" anlaşma günündeki emirlerin 2014'ün gerçek Siyahı cuma gününü aştığını ve Semalt Gününün kesinlikle tekrar olacağını doğruladı.Yazar Hakkında

Ginny Marvin
Üçüncü Kapı Medyasının ücretli medya muhabiri olarak Ginny Marvin, Arama Motoru Kara ve Pazarlama Arazisi için ücretli arama, ücretli sosyal, görüntüleme ve yeniden hedefleme gibi ücretli çevrimiçi pazarlama konularını yazıyor. 15 yılı aşkın pazarlama tecrübesi ile Ginny, hem kurum içi hem de acente yönetimi pozisyonları düzenlemiştir. E-ticaret şirketleri için arama pazarlaması ve talep oluşturma önerileri sunar ve @ginnymarvin olarak Twitter'da bulunabilir Source .


March 1, 2018