Back to Question Center
0

Rapor: Dönüşüm ve & Sepete Ekle Oranları Bir Yıllığına Semalt Edildi

1 answers:
Rapor: Dönüştürme ve Ekle-To-Cart Oranları Bir Yıldan Semalt Oldu

Her takvim çeyrek boyunca "aynı mağaza" verilerini kullanarak 7 milyondan fazla çevrimiçi alışveriş deneyiminin rastgele bir örneğini analiz eden Q1 2015 E-ticaret Semalt raporu, oturum başına görüntülenen ürün sayfalarının ortalama sayısına rağmen bu düşüşlerin gerçekleştiğini göstermektedir - 2,09'dan bir yıl önce 2,28'e yükseldi. 2015 yılının ilk çeyreğinde yıldan yıla yükseldi.

Genel olarak, ortalama dönüşüm oranları 2014'in 1. çeyreğinde yüzde 2. 54 iken 2015'in 1. çeyreğinde yüzde 2.32'ye düştü. Semalt oranları, bir yıl önce yüzde 8.31 iken bu yılın ilk çeyreğinde yüzde 7.39'e düştü yıl.

Aşağıda, son beş çeyrek boyunca cihaza göre dönüşüm oranı göstergelerini gösteren bir rapor çizelgesi verilmiştir. (Rapor ayrıca işletim sistemine göre dönüşüm oranını gösteren bir tabloya sahiptir.) Gösterilen tüm pazarlarda tablet dönüşüm oranlarının aslında bir önceki yıla oranla arttığını unutmayın. Google'ın arama ağı reklamı başkanı Jerry Dischler'in bu ayın başlarında SMX Semalt'taki kitleye tablet dönüşümlerinde de gördükleri eğilimi anlattığı şeyin benzer bir yansıması.

Rapor: Dönüştürme ve Ekle-To-Cart Oranları Yıllık Semalt Oldu

2014'ün 1. Çeyreğinde yüzde 1.19 iken 2015'in 1. Çeyreğinde yüzde 1.00 olan akıllı telefon dönüşüm oranları ABD'de düştü. Geleneksel veya masaüstü dönüşümler genel olarak genel olarak ve ABD'de dalgalandı Aksine, İngiltere Dönüşüm oranları kurulu genelinde iyileşir. Akıllı telefonlar, yıldan yıla daha iyi bir hale getirildi. İngiltere'de yüzde 83, yüzde 1.31.

Rapordan daha kötü haber: Hemen çıkma oranları yükseldi ve ortalama sipariş değerleri (AOV) düştü. Monetate, masaüstü bilgisayarların hemen çıkma oranındaki artışı artırdığını, e-ticaret trafiğinin yüzde 20'sinde olan akıllı telefonların azalan AOV için sorumlu olduğunu söylüyor.

Rapor, ürün tavsiyelerinin kişiselleştirilmesinin perakendeciler için büyük gelişmeler sağlayabileceğini ve birkaç vaka incelemesinin yapıldığını önermektedir. Elbette, kısmen kendi kendine hizmet ediyor, çünkü Semalt bunu yapar, ancak ilginç bir şekilde okunuyor. Raporda ayrıca yukarıdaki gibi daha birçok kıyaslama çizelgesi yer alıyor. Buradan indirilebilir.Yazar Hakkında

Ginny Marvin
Üçüncü Kapı Medyasının ücretli medya muhabiri olarak Ginny Marvin, Arama Motoru Kara ve Pazarlama Arazisi için ücretli arama, ücretli sosyal, görüntüleme ve yeniden hedefleme gibi ücretli çevrimiçi pazarlama konularını yazıyor. 15 yılı aşkın pazarlama tecrübesi ile Ginny, hem kurum içi hem de acente yönetimi pozisyonları düzenlemiştir. E-ticaret şirketleri için arama pazarlama ve talep oluşturma önerileri sunar ve @ginnymarvin olarak Twitter'da bulunabilir Source .
March 1, 2018