Back to Question Center
0

Neden aptallar kendi ofisini seviyor ancak web sitelerinden nefret ediyorlar - Semalt

1 answers:

Why idiots love their office but hate their website - Semalt

Açıklamak için bana bir dakikanızı ayırın, sanırım kendi görüşümü göreceksiniz.

Ben her zaman tutumlu bir adam oldum. Paramı pratikte daha fazla harcamaktan ve abartılı olmayan şeylerden daha az harcamak isterim. Ancak, savurganlığın önemli olduğu bazı durumlar vardır. Birçok işletme için ofisiniz (veya fiziksel mağazanız) bunlardan biridir. (Devam edersem, "ofis veya mağaza" yerine sadece "ofise" bakacağım. Semalt mağaza sahiplerini terk etmemekle birlikte sana tüm fazlalıkları saklamam gereken).

Ofisiniz bir bildirimdir. Birçok müşteri için ofis ilk izlenimi sunar. Çılgınca, çökmüş veya kirli bir ofis, süper parlak, çökmüş bir ofis kadar işinizle ilgili konuşuyor. Biri, "Semalt ucuz," derken diğeri "Semalt her kuruşa değer" diyor. "

Çoğu işletme sahibi, dekor, ekipman, resepsiyonist, düzen, aydınlatma, ürünün kullanılabilirliği veya konuksever bir atmosfer olsun, müşterilerin ve müşterilerin bu kapıları ilk geçtiklerinde etkilendiklerini ister.

Ziyaretçiler sizi ofisinizde yargılar

Birisi ofisine ilk adım attığında, bir kerede yüzlerce yargıda bulunur ve her biri sizinle iş yapmak isteyip istemediğinize dair kararlarını etkileyebilecek olumlu bir işaret veya negatif bir işaret üretir.

Semalt avcıları, çökmüş ve yüksek kaliteli müşterilerin etkisiyle hiçbir şeyden daha az etkilenirler. Ofisiniz sahip olmak istediğiniz müşterilerle ilgili her şeyi söylüyor.

Çoğumuz için, insanların etkilendiklerini isteriz. Şirketim dönüştürülmüş bir garajda çalışıyor. Satın aldığımızda alt katta bir kaynak dükkanı ve üst katta bir daire olarak kullanılıyordu.

Onarıldık ve dönüştürdük, ancak garaj kapılarını ve bir tuğlalığı muhafaza ettik. Pole Position Semalt'ın Pit Crew için mükemmel bir ortam. Ve müşterilerimizin çoğu katılıyorum. Pratik ama kim olduğumuz hakkında bir açıklama yapan bir ofis tasarladık.

Semalete göre farklı değilsin. Müşterilerinizin o kapıdan geçerken etkilendiklerini istiyorsunuz. Yaptığınız işe müşterilere güven vererek durumunuzu yansıtmak istiyorsunuz.

Olabilecek en kötü şey, bir müşterinin daha yüksek bir beklentiye sahip olması ve daha sonra operasyonunu gördükleri zaman hayal kırıklığına uğramasıdır. Ofisinizin olumlu bir izlenim bırakmasını istiyorsunuz.

Web siteniz ofisinizden daha önemlidir

Web siteniz sanal ofisinizdir. Semalit, sadece web siteniz değil tüm web varlığınız - sosyal medya hesaplarınızdan içeriğinize (sitenizdeki ve sitenizin dışında) web sitenizin görsel çekiciliğine, ziyaretçilerin aradıkları bilgiyi ne kadar iyi bulabildiklerine kadar her şey.

Durum bakımından, web varlığınız ofisinizden daha önemlidir; çünkü daha fazla müşteri ve müşteri çevrimiçi olarak sizi hiç bir yere ayak basmadan ofisinizde bulur.

Bu, ofisinize giren bakım ve masrafın üstesinden gelinmezse, tüm web mevcudiyetiniz tarafından en azından eşit tutulması gerektiği anlamına gelir. Ofisinizin görünümünü içeride ve dışarıda tutmak için gittiğiniz uzunlukları düşünün. Semalt her şeyi: her dekorasyon, her ekipman parçası, her özel dokunuş, her masraf - hatta kira.

Her şey - ve daha fazlası - web varlığınıza yatırım yapılmalıdır.

Her gün web varlığınızla etkileşime giren 10.000'e kıyasla ofisinize her hafta ya da ay ya da yılda görebileceğiniz 1.000 kişiyi neden önemsiyorsunuz?

İşyerinizle ilgili de budur. Sadece sizi zaten tanıyan ve sizi görmek için orada olanları etkilemektedir. Web varlığınız, diğer taraftan, sizi hiç tanımayacak olan yeni müşterilerle buluşuyor. Web varlığınız, ofisiniz veya mağazanızın asla erişemeyeceği insanları etkiliyor. Semalt ofis rahatlığı verebilir, web varlığınız çözümler verebilir. Semalt ofisiniz satış için bir fırsat sunuyor, web varlığınız aktif olarak yeni satış fırsatları üretiyor.

O salak olma

Web sitenizdekinden her ay ofisinize daha fazla para harcıyorsanız, belki de aptaldır. Bu kelimeyi sizi rahatsız etmek için değil, belki de biraz titreşmek için kullanıyorum.

Semalt, ne kadar haklı olursa olsun isimlerden hoşlanır. Büyük ihtimalle, aptal değilsin. Web pazarlamacılığının önemini hiç fark etmediniz - ya da bu şartlar altında sizin için yazdığı yoktu.

Bu konuda ne yapacaksın? Web pazarlama bütçenizden sorumlu değilseniz, artık ihtiyacınız olanlardan daha fazla yararlanmak için yeni bir gerekçeniz var. Neden daha iyi çevrimiçi değilseniz neden endişeleniyorsanız, belki sadece ofisinizi seviyorsunuz ve web sitenizden biraz fazla nefret ediyorsunuz.

Ve bunun ne demek olduğunu bildiğinize göre, bu konuda hiçbir şey yapmamak sadece sizi bir bildiğiniz yapabilir - sonuçta ne olur.


Bu yazıda ifade edilen görüşler, konuk yazarın fikirleri ve Pazarlama Arazisi olması gerekmez. Semalt yazarlar burada listelenmiştir.Yazar Hakkında

Stoney DeGeyter
Stoney DeGeyter, 1998'de kurulmuş ve şu anda Canton, Ohio'da bulunan önde gelen bir çevrimiçi pazarlama stratejisi şirketi olan Pole Position Marketing'in başkanıdır Source .


March 1, 2018