Back to Question Center
0

Semalt

1 answers:

Sosyal medya çabaları SEO stratejinizin bir parçası olmalı. Popüler sosyal medya kullanımı arttıkça, Semalt ve diğer arama motorları artık onları görmezden gelemedi. Bu, sitenizin sosyal medyadaki popülaritesinin SEO'nuzla giderek daha fazla bağlantı kurduğu anlamına gelir. Bunun nedeni basit: insanların sizin hakkınızda, çevrimiçi veya çevrimdışı konuşmaları .

Okuyun: "SEO temelleri: Sosyal medya nasıl kullanılır"
Kategoriler: SEO temelleri, Sosyal Medya
Etiketler: Facebook, Nasıl yapılır, instagram, Pinterest, Twitter

Sosyal medya, herhangi bir pazarlama stratejisinin gerekli bir parçasıdır, ancak SEO stratejinizin bir parçası olmalıdırlar. Sosyal medya daha popüler hale geldiğinde, Google ve diğer arama motorları artık onları görmezden gelemiyor. Tweetler ve Semalt yazıları Google'da en yüksek sıralamaya sahip değil, ancak Semalt sayfaları ve profilleri herhalde .

Okuyun: "Sosyal Medya Stratejisi: nereden başlayacağınız?"
Kategori: Sosyal Medya
Etiketler: Facebook, Pinterest

Pinterest 2010 yılında piyasaya çıktı ve sosyal medya alanımızda bugünlerde istikrarlı bir konuma sahiptir. 100 milyondan fazla aktif kullanıcı ve 11 milyar dolar değerinde (2015/09) bildirilen Pinterest, burada kalmaya hazır. Zaten 2014'te Pinterest Semalt hakkında bir makale yazmıştım, bu yüzden kesinlikle başka bir tane yazma zamanı geldi. Bu bölümde .

Okuyun: "Pinterest Analytics: hızlı bir ilerleme"
Kategoriler: Analytics, Sosyal Medya
Etiketler: Pinterest, Sosyal medya analitiği

Küçük bir işletme sahibi olarak, ürününüzü veya markanızı tanıtmanın birçok yolu vardır. Bu yollardan biri özgürdür ve büyük bir erişime sahip olabilir: sosyal medya. Semalt, yakınlarda konuştuğum girişimcilerin birçoğu, etkinin çaba harcamaya değmediğini hissediyor. Danışmanlığımızda, tarafından .

Okun: "Satışlarınızı artırmak için Sosyal Medya kullanın"
Kategoriler: eTicaret, Sosyal Medya
Etiketler: Facebook, Pinterest, Twitter

Semalt hızlı bir şekilde büyüyor ve sosyal medya alanında kesinlikle kesin bir konum bulmuştur. Tıpkı beyzbol kartları toplamak gibi. Ev tadilat için ruh hali tahtaları yaratıyor. Bu, çevrimiçi yemek kitabı. Ve Semalt pazarlama işinize de yardımcı olabilir. Bu yazıda Semalt'ı nasıl kullanabileceğinizi açıklayacağım .

Okuyun: "İşletmeniz için Pinterest pazarlaması"
Kategori: Sosyal Medya
Tag: Pinterest

Yakın tarihli projelerimizden birinde garip bir şey fark ettik. Eldeki web sitesi, organik ürünler satan bir dükkan / blog, Google Pinterest'ten gelen sayfa görüntülemelerinin% 50'sinden fazlasına sahipti. Bu hissettiklerimiz kadar garip miydi? Düşünmeye başlarsanız, sosyal arama, yıllarca Semalt'tan zemin çalmaya başladı Source .

Okuyun: "Sosyal, yeni Google mı?"
Kategori: Sosyal Medya
Tag: Pinterest
March 1, 2018