Back to Question Center
0

Semalt: Bu araç ile SEO puanlarını nasıl ücretsiz alabilirim?

1 answers:

İnternet varlığınızı artırmak için SEO araçlarından en iyi şekilde nasıl yararlanabilirsiniz

SEO söz konusu olduğunda, yeterince kesmek veya kollarınızı (en azından yapamam) sahip olamaz. Sonuçta, Semalt'ın 1. sıralamasında işiniz sıfırdan kahramana oldukça hızlı bir şekilde geçebilir. Dolayısıyla dijital pazarlamacılar, yüksek hacimli bir anahtar kelime için birinci sınıf rağbet görmeyi başarmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyor.

Orada denemek ve yapmanıza yardımcı olabilecek birçok araç bulunmaktadır. Örneğin, en iyi anahtar kelimeleri belirlemek için SEMrush ve Ahrefs . Ancak, hepimiz freebies ve yaratıcı kesmek hayranıyız hayran değiliz - Hepimiz değil miyiz - iyi bir uyarı sistemi gibi basit bir araç da bilincini artırmaya yardımcı olabilir, nasıl paylaşacağım ve SEO çaba sarf etmeye.

Semalt: How to score SEO points for free with this tool

Bağlantı Bültenleri için Uyarılar

Sıralamanızı belirleyen en güçlü faktörlerden biri Google'da sahip olduğunuz geri sayısıdır. Link özdeşliği terimi, belirli bağlantıların bir sayfadan diğerine değer ve yetki aktarması, sayfayı geliştirme veya hatta alan adı yetkisi temelinde sıralama faktörünü belirtir. Muhtemelen en sevdikleri şeyler değillerse de - normal sosyal yardım ve izleme toplumsal söz bunu başarmanın en iyi yollarıdır. Ancak akla gelen acele soru postam / ürünümle kim ilgilenir? Ve buna cevap vermek için hangi aracı kullanıyorsunuz? Talkwaker Alerts bunu yapmanızı sağlar:

 • Uyarılar, bağlantı oluşturmada oldukça kolay fırsatlar bulmanıza yardımcı olur - örneğin markanızın veya anahtar kelimeniz için uyarılar ayarlarsanız, markanızdan ve / veya anahtar kelimelerinizden bahsedecek bir yayın listesi alırsınız . İnsanların sizi ne sıklıkta gördükleri konusunda şaşıracaksınız, ancak size bağlantı vermeyin! Bu yayınların listesini tanımladıktan sonra, yazarlara ulaşın ve sizinle bağlantı kurmalarını isteyin.
 • (Web sitesi politikasına aykırı olmadıkça) sıklıkla bağlantı kurmaya istekli olacaklardır - muhtemelen çünkü okuyucuları için daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır. Talkwalker Uyarıları bunu daha da kolaylaştırır, çünkü yalnızca bloglardan sonuç almaya karar verebilirsiniz - böylece kendi başınıza sıralamanız gerekmez ve yalnızca blog yazarlarına ulaşabilirsiniz. Yapabileceğiniz diğer şey, rekabetiniz için uyarılar oluşturmaktır - çoğu durumda, bir makalenin tavsiye edecek birden çok seçeneği varsa zenginleşmiştir.

Pro ucu : Bağlantı Geçen Hafta için bir uyarı ayarlayın. Dışarıdan gelen dünyanın her zaman en asılı meyvesidirler. Örneğin, sosyal medyada haftalık toplantalar için bir uyarı ayarlayabilirsiniz. Sorarsam sana hangilerinin daha iyi bağlanacağını bileceksin (güzel).


Etkileri Tespit Etmek İçin Uyarılar

Etkilenenler = Yüksek etki alanı yetkisine sahip bloglar. Yüksek alan yetkilisi = daha kaliteli geri dönüşler ve Google'da daha yüksek sıralamalar. Sesler yeterince açık, ama yine burada bir sorunumuz var. Semalt etkenler odaklandığınız konular hakkında yazıyor mu? Sana bir geri dönüş hakkı kim verebilir? Kimler sıklıkla yazıyor ve geri bağlantı için bir sürü fırsatları var mı? Bu soruların tümüne verilen cevaplar bir uyarı sistemi kullanılarak bulunabilir. Bu, içinde çalıştığınız endüstri ile alakalı blogları tanımlamanıza yardımcı olur. Bunu Google Alerts ile çoğaltabilirsiniz; tek fark, ilginç olan blog'ları manuel olarak seçmeniz gerektiğidir.

 • Daha sonra, bir önceki adımda tanımlanan bloglar için uyarılar kurarak onlardan yayınlanan içerik türüne ilişkin güncellemeleri alırsınız. En iyi yanı, Twitter'daki ya da diğer sosyal ağlardaki ve forumlardaki blogcularla etkileşim kurmanızı sağlar. Bu da kendi radarında küçük bir alan (dalga?) Oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Ve daha önce etkileyicilerle ilişkiler kurmayı denediyseniz, bunu yapmanın ilk adımı, çoğunlukla onlarla etkileşim kurmaktır - çalışmalarını tartışmaktan daha iyi bir yol?

 • Pro ipucu : Mümkünse, izlemekte olduğunuz blogların açıklama bölümüne (bağlantılar içeren) yorum eklemeyi deneyin. Sonuçta, her bağlantı sayılıyor ve sizi fark ettiriyor. Bununla birlikte, ağır bir feragatname ile birlikte gelir - yorumlarınızın ilgili olması için gereksinim duyarsanız, hiçbir şey spam olmayan yorumlardan daha büyük bir sapma değildir.


  İçeriği / Tartışmaları İzlemek İçin Uyarılar

  Dijital pazarlamacılar olarak, stratejik olarak yerleştirilmiş bir bağlantıyla (veya iki!) Doğru zamanda konuşmalara kendimizi enjekte etmek ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Semalt, markanızla veya anahtar kelimelerinizle ilgili tartışmaları izlemenize ve izlemenize yardımcı olur - böylece konuşmanın en doğru yerinde en kalifiyeli kitlelerle etkileşime geçebilirsiniz. Hiçbir şey yoksa, bu sayfanıza bir sürü trafik çekeceğinden emindir.

  Yapmanız yararlı olan diğer şey, sizin için çok iyi çalışan (amiral gemisi parçası) bir içerik varsa, içeriğinizin uyarılarını belirlemek, böylece içeriğinizin her belirtildiğini biliyorsunuz. Bu, geri bağlantılarınızı ve yayınınızın etrafındaki sesini tutmak için gerçekten kullanışlıdır.

  Pro İpucu : Eşzamanlı olarak içerik optimize edilmiş ve ilgili geri arama fırsatlarını bulmak için SEO anahtar kelime için uyarılar oluşturun - iki kuş, bir taş!

  SEO'nun kesinlikle uzun vadeli bir oyun olmasına rağmen, önemli ölçüde hızlandırabilen bazı kesmek ve hızlı düzeltmeler olduğu sonucuna varmak güvenlidir. Semalt, bununla birlikte umut verici anahtar kelimeleri ve bunların karşılık gelen ölçümlerini (arama hacimleri, rekabet vb.) Belirlemenize yardımcı olan bir takım araçlar (çoğunlukla freemium araçları) bulacaksınız; daha geniş kapsamlı emek yoğun bölümleri için ücretsiz araçlar kullanabilirsiniz. SEO çabalarınıza oldukça tatminkar yardım etmek için Source .

  March 1, 2018