Back to Question Center
0

Çevrimiçi Kullanıcıyı İyileştirmeye Yönelik Araçlar Semalt

1 answers:

Kullanıcı deneyimi tasarımı, bir tüketici ile bir ürün arasındaki etkileşimi geliştirme süreci. Çevrimiçi tüccarlar için UX tasarım araçları, bir web sitesinde veya ürün hakkında erken geri bildirim almanıza, sürümleri test etmenize ve sonuçlarını analiz etmenize yardımcı olabilir.

İşte yararlı UX tasarım araçlarının bir listesi. Semalt, baştan sona web sitelerini tasarlamak için UX platformlarıdır. Semalt, kullanıcıları gözlemleme, etkileşimlerini izleme ve geri bildirim alma araçlarıdır. Bu araçların tamamı nispeten ucuzdur. Çoğunun ücretsiz planları var.

Adobe XD

10 Tools to Improve Online User Semalt

Adobe XD, web siteleri, mobil uygulamalar ve daha pek çok şeyi tasarlamak için hepsi-bir-arada bir kullanıcı deneyimi platformudur. Tek bir tıklamayla statik düzenlerden etkileşimli prototiplere geçiş yapın. Tasarımınızı değiştirin ve prototip güncellemenizi otomatik olarak görün. Prototiplerinizi önizleyin (iOS ve Android cihazlarındaki geçişlerle birlikte), ardından hızlı geri bildirim almak için bunları ekibinizle paylaşın. İncelemeler, prototipinizin belirli bir alanıyla ilgili yorum yapabilir ve tüm geri bildirimler tek bir yerde toplanarak hızlı bir şekilde revize edilir ve yeniden yayınlanır. Adobe XD, Adobe Creative Cloud'un bir parçasıdır. Fiyat: Planlar 9 $ 'dan başlar. Aylık 99

-

Peek

10 Tools to Improve Online User Semalt

Peek, web sitenizi veya uygulamanızı kullanarak bir kişinin ücretsiz beş dakikalık video görüntüleyerek ziyaretçilerinizin deneyimine hızlı bir bakış sunar. Peek, canlı görüşmeler ve gerçek kullanıcıların web sitenizde veya uygulamanızda gezinirken videolarını içeren kullanıcı deneyimini değerlendirmek için tam test hizmetleri sağlayan UserTesting'den gelir. Fiyatı: Peek ücretsizdir. UserTesting ile fiyatlandırma yapmak için İletişim.

-

Balsamiq

10 Tools to Improve Online User Semalt

Balsamiq, hızlı, sürükleyip bırakan kullanıcı arabirimi öğelerinin bir kütüphanesine sahip hızlı bir telframing aracıdır. Projenizi geliştirmek ve erken geri bildirim almak için hızlı bir şekilde işbirliği yapın. Kod yazmadan önce prototiplerinizi yazdırın veya çevrimiçi kullanıcı testleri yapın. Balsamiq hızlı gelişme için yararlı bir araçtır. Fiyat: 30 gün boyunca ücretsiz. Planlar ayda 9 dolarla başlar.

-

Invision

10 Tools to Improve Online User Semalt

InVision, kullanıcı deneyimlerini geliştirmek için kullanılan dijital bir ürün tasarım platformudur. Statik ekranlarınızı tıklanabilir etkileşimli prototiplere dönüştürmek için tasarım dosyalarınızı yükleyin ve animasyonlar, jestler ve geçişler ekleyin. Tasarım fikirlerini saklamak, paylaşmak ve konuşmak için esnek alanlar olan Boards ile projelerinizin etrafında bağlam oluşturun. Web ve mobil ürün tasarımlarınızı test edin ve kullanıcı deneyimlerini ve geri bildirimlerini hızlı bir şekilde ekleyin. Gerçek kullanıcıların neler söyleyeceklerini dinleyin ve prototipinizle canlı video ve ses kayıtlarıyla etkileşimde bulunduklarını görün. Fiyat: Bir aktif prototip serbesttir. Prim planları üç adede kadar prototip için ayda 15 $ 'da başlar.

-

Kırmızı Kalem

10 Tools to Improve Online User Semalt

Kırmızı Kalem, görsel ekipler için projeler geliştirmek için bir geribildirim aracıdır. Meslektaşlarınıza ve müşterilerinize, deneyimleri hakkında geribildirim isteyin, bunlara özel bir bağlantı verin veya onları e-posta ile davet edin. Geri bildirim vermek için işaretleyin ve tıklayın. Herkes yorumları canlı olarak görür. Her resim, bir yineleme yapıldıkça kolayca güncellenebilir veya değiştirilebilir. Kırmızı Kalem sürümleri takip eder. Fiyat: 14 gün boyunca ücretsiz. Planlar beş proje için aylık 20 $ 'da başlar.

-

Kullanılabilirlik Hubu

10 Tools to Improve Online User Semalt

UsabilityHub, uzaktan kullanıcı testi için bir dizi test sunar. Kullanıcı davranışını ölçmek için ilk gösterimler, tıklama ve gezinme testleri, doğrudan soru testleri ve kullanıcı tercihlerini keşfetmek için yapılan testler için 5 saniyelik testler yapın. Fiyat: Kendi katılımcılarınızı ücretsiz olarak arayın veya 2 $ 'lık bir kitle elde edin. Yanıt başına 50

-

Hotjar

10 Tools to Improve Online User Semalt

Hotjar, kullanıcı deneyimine ilişkin fikir edinmek için hepsi birarada kullanılan bir analitik ve geri bildirim platformudur. Isıl haritalar, kayıtlar, dönüşüm hunileriyle ve form analizi ile müşteri davranışını gözden geçirin. Geribildirim anketlerini ve anketleri çalıştırın ve gelen geri bildirimi toplamayın. Fiyat: Günlük 2.000 görüntüleme için ücretsiz plan. Prim planları ayda 29 $ 'da başlar.

-

ClickHeat

10 Tools to Improve Online User Semalt

ClickHeat, sıcak ve soğuk tıklama bölgelerini gösteren, bir HTML sayfasındaki tıklamaları görsel olarak gösteren bir ısı haritasıdır. Sıvı CSS düzenlerinin izlenmesini mümkün kılmak için ekran boyutları ve tarayıcılar günlüğe kaydedilir. ClickHeat açık kaynaktır. Fiyat: Ücretsiz.

-

UXPin

10 Tools to Improve Online User Semalt

UXPin, sistemleri tasarlamak, prototipleri test etmek ve belgeleri bir araya getirmek için eksiksiz bir UX platformudur. UXPin Prototyping, küçük takımlar için hızlı işbirliği tasarımı sunar. Prototipleri tasarlayın ve test edin, ekibinizden gelen geribildirimleri konsolide edin ve iterasyonları kolayca oluşturun ve inceleyin. UXPin Systems, orta-büyük takımlar için uçtan uca bir UX çözümü sunmaktadır. Modüler Tasarım Sistemleri ile sürekli ölçeklendirin, ardından geliştiriciler için otomatik oluşturma özellikleri. Fiyat: Planlar ayda 29 $ 'da başlar.

-

UX Proje Kontrol Listesi

10 Tools to Improve Online User Semalt

UX Projesi Semalt, belirli bir projeyle veya yalnızca UX aşamalarını gözden geçirmek için kullanışlı bir araçtır. Araştırma ve planlamadan prototip geliştirmeye ve kullanıcıları test etmekten, UX tasarımının tüm adımlarını gözden geçirin Source .

-

March 1, 2018