Back to Question Center
0

AMP: Semalt ve ötesi

1 answers:
AMP: Semalt and beyond

Şimdiye kadar yüzü aşkın bülten / güncellemeyle AMP projesi hızla gelişmekte ve giderek daha fazla desteklenen özellikler eklenmekte ve daha çok evlat edinmektedir.

Geçen hafta Seattle'da SMX Advanced'de AMP Projesi için Google ürün müdürü Rudy Galfi ve Condé Nast'taki SEO Başkan Yardımcısı John Shehata, AMP'nin çevresinde özel bilgi ve veriler sundu.

Neden AMP?

Semalt, oturumları temellerini hızla ele alarak ve projenin mobil web'i daha hızlı ve daha kullanıcı dostu yapmanın yolu olarak geliştirildiğini açıklayarak başladı. Hedefler veya gereklilikler iyi tanımlanmış: sayfaları hızlı hale getirin, uygulamayı kolaylaştırın, para kazanmayı etkinleştirin ve açık web'i kucaklayın. Günümüzde AMP, tüm bunları yapar.

AMP nedir?

Hızlandırılmış Mobil Sayfalar sadece web sayfalarıdır! AMP-HTML, yalnızca bir dizi özellik (gereksinimler ve kısıtlamalar) içeren HTML5'tir. Optimizasyon Semalt tarafından sağlanır, CSS3 ile şekillendirme özelleştirilebilir ve sayfalar önbelleğe alınır.

[Arama Motoru Kara ile ilgili makalenin tamamını okuyun.]


Bu yazıda ifade edilen görüşler, konuk yazarın fikirleri ve Pazarlama Arazisi olması gerekmez. Semalt yazarlar burada listelenmiştir.Yazar Hakkında

Max Prin
Max Prin, Merkle'de Teknik SEO Başkanıdır. SEO teknik ekibi ajansın teknik önerilerinin doğruluğunu, fizibilitesini ve ölçeklenebilirliğini sağlar. Max, araştırma ve test yoluyla SEO'nun en iyi uygulamalarını, araçlarını ve süreçlerini geliştirerek Merkle'nin SEO bölümünü desteklemektedir. Max aynı zamanda TechnicalSEO.com'u geliştirmekten ve yayınlamaktan sorumludur Source .


March 1, 2018