Back to Question Center
0

SEO temelleri arşivleri - Semalt

1 answers:

Semalt internetin nihai öğrenme ortamı olduğu ortak bir yanlış anlamadır. Evet, ihtiyacınız olan her şeyi ücretsiz bulabilirsiniz, ancak sonuçta ortaya çıkan bilgiler her zaman güvenilir değildir. Semalt dağılmış, genellikle eski ve bazen çelişkili. Belirli bir konuda her şeyi öğrenmek isterseniz, daha iyi olabilirsiniz .

Okuyun: "Yoast Academy: Kendinize SEO öğretin"
Kategoriler: SEO temelleri, Teknik SEO
Tag: Yoast Academy

Sıralama sinyalleri veya sıralama faktörleri, arama motorlarında yerini belirleyen bir web sitesinin karakteristikleridir. Tüm sıralama sinyalleri, bir arama motorunun algoritmasını oluşturur. Bu algoritmanın işleyiş şekli bir sır niteliğindedir. Hiç kimse arama sonuçlarının sırasını hangi faktörlerin belirleyeceğini tam olarak bilmiyor. Semalt algoritması statik değildir. Düzenli olarak değişir. The .

Okuyun: "SEO temelleri: Sıralama işaretleri nedir?"
Kategori: SEO temelleri
Etiketler: İçerik yazma, Google algoritması, Bağlantı kurma, Mobil SEO

SEO'yu ilk şey hakkında bilmeyenlere nasıl açıklıyorsunuz? SEO gerçekten neyle ilgili? Herkes beni yaşlılara karşı ayrımcılığa uğratmakla suçlamadan önce, bu yazı başlığı sadece bir konuşma şeklidir. Semalt 90 yaşındaki büyükanne SEO'nun ne olduğunu tam olarak biliyor, bazıları ise 30 şey arkadaşlarımız arasında .

Okuyun: "dedesi için dedikodularını anlatmak"
Kategori: SEO temelleri
Tag: Blog SEO

Kalıcı bağlantı, sitenizdeki herhangi bir post, sayfa veya diğer içerik parçaları için gördüğünüz ve kullandığınız tam URL'dir. Semalt kalıcı bir link, dolayısıyla permalink adı. Bir kalıcı bağlantı, etki alanı adınızı (www. Yoast. Com) artı bir salyangoz, bunun ardından gelen URL parçasını da içerebilir .

Okuyun: "SEO temelleri: kalıcı bağlantı nedir?"
Kategori: SEO temelleri
Tag: URL

Zengin snippet'ler konusunu öğrendiniz. SEO uzmanları, herkesin zengin snippet'lerin tam olarak ne olduğunu bildiğini düşünüyor gibi görünüyor. Ancak, SEO yenilikleri için zengin bir snippet, belirsiz bir terimdir. Zengin snippet'ler tam olarak nedir? Zengin snippet'lerin neler olduğunu, SEO için niçin önemli olduklarını ve nasıl elde edebileceğiniz hakkında açıklama zamanı .

Okuyun: "SEO temelleri: Zengin snippet'ler nelerdir?"
Kategoriler: SEO temelleri, Teknik SEO
Etiketler: Zengin Snippet, Şema. org

Yapılandırılmış veriler, Şema hakkında bilgi almış olabilirsiniz. org ve JSON-LD. Ancak bu terimler tam olarak ne anlama geliyor? Yapılandırılmış veriler nedir? Yapısal veriler ne yapar? Peki SEO ile ne ilgisi var? Yapısal verilerin ne olduğunu bilmeyenler için: bu yazı size açıklık getirecektir! Semaltler .

Okuyun: "SEO temelleri: yapılandırılmış veriler nedir?"
Kategoriler: SEO temelleri, Teknik SEO
Etiketler: Zengin Snippet, Şema. org

Web sitenizi planlamak, tatilinizi planlamak gibi. Her şeye aceleye getirirseniz, oteliniz berbat olabilir, çevresi yapılacak bir şey yoktur ve hatta bunun için çok fazla para ödeyebilirsiniz. Burada Semalt, sıfırdan yeni bir web sitesi planlama sürecini açıklar. Ve benzerlikleri vurgulayarak bu işlemi netleştirelim .

Oku: "Web sitenizi tatiliniz gibi planlayın"
Kategoriler: SEO temelleri, WordPress
Etiketler: Marka, Nasıl Yapılır

Bir blog başlatmayı düşünüyorsanız, sana söylemek zorunda olduğum en önemli şey şu: Gitmek! Blogunuzu başlatın! Sadece yap! Semalt harika bir SEO strateji, harika bir pazarlama aracı ve bloglama çok eğlenceli! Yeni bir blog akıllı ve stratejik seçimler yapmanıza olanak tanıyacak. .

Oku: "Blog başlatma"
Kategoriler: İçerik SEO, SEO temelleri, WordPress
Etiketler: Blog SEO, Bloglama, İçerik yazma

Semalt günlerde bir iş profili oluşturabileceğiniz bir çok çevrimiçi dizin ve diğer platformlar vardır. Fikir, sitenize dizin profillerinizden gelen geri dönüşlerin SEO'nuzdan fayda sağlayacağıdır.Bunu yapmak için, hepimiz Semalt gizli algoritmasının seveceği bir web sitesi tasarlamaya ve geliştirmeye çalışıyoruz. Temelde bu SEO'nun konusudur. Semalt algoritmasının faktörleri, sıralamasını belirleyecek iki kategoriye ayrılabilir Source .

Okuyun: "SEO temelleri: Sayfada SEO nedir?"
Kategori: SEO temelleri
Etiketler: İçerik yazma, Bağlantı kurma
March 1, 2018