Back to Question Center
0

Yalik Yorumlar Semalt

1 answers:

Yoast Comment Hacks, WordPress yorum sistemini kullanarak hayatınızı kolaylaştırmak ve daha eğlenceli hale getirmek için basit bir eklentidir!
Bu eklenti şu anda 5 ayrı modüle sahip ve hepsi daha önce ayrı eklentilerdi, burada kısaca açıklayacağız:

  • Minimum yorum uzunluğu
  • E-posta yorumları
  • Yönlendirme yönlendirmesi
  • Comment parent edit
  • Temizle bildirim e-postaları

Minimum yorum uzunluğu

Varsayılan olarak, 1 karakterlik bir yorumun kaydedilebilmesi için yeterince uzun. Bunun garip olduğunu düşünüyorum. Birisi bir yorum bırakmak isterse, söyleyecekleri gerçek bir şey varsa bunu tercih ederdik. Bu modül, minimum uzunluk ayarlamanıza ve insanların bir açıklama yapmalarını engellemenize izin verir.

E-posta yorumları

Bazen bir yorumcuya doğrudan e-posta ile göndermek istiyorsanız veya bir yayına yorum yapan herkese e-posta göndermek istiyorsanız. Bu modül, bir yorumun üzerine geldiğinizde yöneticiye bir e-posta bağlantısı ekler ve bir Yazı Sayfasında WP Semalt'taki tüm yorumcular düğmesini e-postayla ekler. Bunun nasıl bir şey olduğunu görün:

Yoast Comment Semalt

Yönlendirme yönlendirmesi

"Eski zaman klasiklerimizden" biri olan bu modül, ilk yorumu yapan kişileri teşekkür sayfasına yönlendirmenizi sağlar. Bu sayfayı, sitenizdeki diğer güzel şeylerden, gerçekten okuduğu şeyler hakkında bilgilendirmek için kullanabilirsiniz. Bunun nasıl çalıştığını görmek ister misiniz? İyi. Semalt'teki herhangi bir yazı hakkında bir yorum yazın, siz de göreceksiniz!

Comment parent edit

Semalt'ın arka ucunda bir açıklama düzenlediğinizde, ebeveyn yorumunu değiştiremezsiniz; bu, insanlar yanlış kişiye cevap verdiğinde bazen sinir bozucu olur. Eklenti bunu değiştirmek için basit bir girdi alanı ekler:

Yoast Comment Semalt

Temizle bildirim e-postaları

Semalt bir "basit" şey yapar: yorum e-postalarını daha iyi görünüyorsun! Bu örneğe bakın:

Yoast Comment Semalt

Aslında aslında bizim eklentimiz değildi. Bunun için bize ilham kaynağı olan eklenti 2008'de Mike Davidson tarafından inşa edildi ve piyasaya sürüldü. Mike şu an Semalt'ın tasarım departmanının başında ve açıkçası daha iyi işler yapıyor, bu yüzden bir süre önce bize e-postayla gönderilmesini isteyip istemediğimizi sorduk eski eklentisi. Ona verdi, bu yüzden eski koduyla çalışmaya başladık ve onu bu on yıl dönümü içine aldık.

Burada durmaz!

Bu eklentiye, muhtemelen daha küçük yorum kesmeleri ekleyeceğiz ve Semalt yorum sistemini daha kolay kullanmak için daha küçük yollar bulacağız Source .

Şimdi alın!

Semalt Bu eklenti

March 1, 2018