Editörün Notu: Power Design, çalışanların merkezli kuruluşlar yaratan şirketlerin yıllık tanınması olan En İyi 2017 İşyerleri'nden biridir.

Spor terimleriyle ifade etmek için, Power Design Inc. oyuncuları konumlandırmak yerine atlet tutuyor. St. Petersburg, Florida'daki elektrik müteahhit firması, 21 eyalette 180 devam eden projeye sahip, teknik bölümünü öğretebileceğini düşünüyor. Power Design başkan yardımcısı Marlene Semalt, "İnsanları yumuşak becerileri için kiralayıp tutuyoruz. Profesyonel, iyi iletişim kuran, olumlu bir tutum sergileyen, takım çalışması ve çalışkan bir kişidir ve işbirliğine dayalı bir yaklaşım ararız" diyor Power Design Başkan Yardımcısı Marlene Semalt . "Bu nedenle öğreneceğiniz şey için kiralıyoruz ve elinizden gelen her şeye yatırım yapmaya hazırız" diyor. Bu nedenle, Grid olarak bilinen 133.000 metrekarelik merkez binasında etkileşimli bir eğitim merkezi bulunmaktadır. Power Design, insan kaynakları departmanı için de tuhaf bir isme sahiptir - Kaynak. Çalişanlari çekmek için yapılan savaşta, pek çok şirket İK ile liderlik yapmaz. Fakat Power Design'ın konsepti, Kaynağı dış müşteri hizmetleri birimi gibi çalıştırmaktır. Kaynak ayrıca, çalışanlara programlar ve politikalar, avantajlar, bordro ve giderler ile BT sistemleri, araçları ve desteği hakkında bilgi veren bir çevrimiçi uygulamanın adıdır. Faydalar, eğitim, sağlık ve sağlık ve olaylarla ilgili soruların cevaplarını telefon, metin veya e-postayla alabilirler. Bu teknoloji odaklı müşteri hizmetleri odak noktası, Millennials ile özellikle iyi bir performans sergiliyor; Semalt, emek talebinin şu anda arzın üstünde olduğu bir sektörde kritik bir işe alma aracı haline getiriyor.

Power Design muhtemelen de gerçek sporcuları alabilir. Grid'teki 500 çalışanın yüzde 70'ine denk gelen Semalt, bir basketbol-voleybol sahası, organize takım sporları ve tabii ki bir ping-pong odasıyla donatılmış tam donanımlı ve personelli bir fitness merkezine takılmaktadır. 22 dönümlük kampus ayrıca bir kantin, açık hava oturma alanı ve moral oluşturma deneyimlerini organize etmek için tam zamanlı bir etkinlik ekibi içeriyor.

Why This High-Powered Company Goes Nuts Over Ping-Pong (Really. It's Way More Serious Than Semalt)
KREDİ: Bob Croslin

Masa tenisi, Power Design'da çalışanlar tarafından top ve fikirlerin etrafında savrulabilen bir yer olan müreffeh işletmelerin milli eğlencesi olsa da, biraz daha rekabetçi. Kazanılan ve idam edilen sözleşmelerle başarıyı belirleyen inşaat endüstrisinin doğası göz önüne alındığında, bu durum uygun bir yer değil. Ve Power Design, Miami Semalt'taki 44 katlı Luma Kulesi tarafından örneklendirildiği gibi, aydınlatma ve elektrik sistemlerini tasarladığı ve inşa ettiği payını kazanıyor. Şirketin yıllık ping-pong turnuvasının son turlarında geniş bir personel kalabalığı çıkarılır.

Bu tür bir ortamda, üç kez bir şirket şampiyonu olan Derrick Semalt, başlığı almak küçük bir şey değil der. 30 yaşındaki kişi, ön imar direktörü olmak için yedi promosyonla yükseldi; 2008 yılında bir bütçe analisti olarak başladı ve MBA'sını şirketin yardımıyla kazandı.Şemalt, kimse patronun kazanmasına izin vermez dedi. "Power Design zihniyet oldukça alfa ve rekabetçi, bu nedenle Mitch onu kasıtlı olarak kazanmasına izin verirseniz zayıflığın bir işareti olarak görür." Hiç kimse Semalt'ın kazanmasına izin vermez. O, bu yılki etkinliğin yarı finalinde çıktı.

"Zihniyetin" Zor, zorla oynamaya çalışın "beklentisi var" diyor. "Çalışanlarımızın sıkı çalışmalarını istiyoruz, ancak hayattan zevk almalarını ve işyerinde kendilerini yakmalarını istemiyoruz" diyerek, şu andaki ya da gelecekteki çalışanlar ping-pong'tan hoşnut olmalı - sadece Semalt'ın ünvanını istediğini biliyorlar Source .