Back to Question Center
0

13 Semalt için Sosyal Medya Eklentileri

1 answers:

Semalt web siteniz varsa, içeriğinizi hedef kitlenize bağlamak için doğru sosyal medya eklentilerine ihtiyacınız var.

İşte WordPress için sosyal medya eklentileri listesi. Semalt, web sitenizi geniş bir sosyal ağlar seçkisine bağlamak için eklentileri paylaşıyor. Semalt, sosyal dolap ve sosyal ölçümler gösterge tablosu gibi belirli özelliklere sahip eklentilerdir. Birçoğunun prim planlarına sahip olmasına rağmen bu eklentilerin çoğu ücretsizdir.

WordPress için Sosyal Medya Eklentileri

Onları Toplama . Bu eklentiyle, WordPress web sitenizde çekici sosyal yayınlar oluşturabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Beslemeyi, iri iframe'ler veya aletler olmadan sorunsuzca temanıza uydurun. Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Vine ve hatta YouTube'daki videoların akışlarını gösterin. Fiyat: Ücretsiz. Premium, tek bir site için 50 ABD dolarıdır.

13 Social Media Plugins for Semalt

Sosyal Soyunma. Sosyal Soyunma, en değerli site içeriğini ziyaretçinin sayfanızı beğendiği, paylaştığı, + 1'lediği veya sayfanı tweet'leyene kadar bir dizi sosyal düğmenin arkasına yerleştirir. Web sitenizin sosyal performansını geliştirmeye, daha fazla beğenme ve paylaşma, kaliteli takipçileri oluşturma ve sosyal ağlardan daha fazla trafik çekmek için yardımcı olur. Fiyat: Ücretsiz. Prim 25 dolardır.

Monarch. Web sitenizde görüntülenecek 20'den fazla sosyal paylaşım ağı arasından seçim yapın. Herhangi bir widget'te veya ekrana kısa kodla takip düğmelerini yerleştirin. Altı otomatik açılır pencere açma ve tetikleyici arasından seçim yapın. Benzersiz vurgulu stiller içeren kayan bir kenar çubuğu kullanın. Paylaşım düğmelerini içeriğin üstünde veya altında yerleştirin. Monarch, web sitenizin tamamında en iyi duruma getirilmiş yüklemeler için tüm paylaşımlarınızı önbelleğe alır ve sayıları takip eder. Fiyat: Yılda 89 dolarla başlar.

Sosyal Harp. Social Warfare web sitenize hızlı sosyal paylaşım düğmeleri ekler. 5.000'den fazla olası stil kombinasyonu ile düğmelerinizin görünümünü özelleştirin. En popüler blog yayınlarınızı, aldığı sosyal paylaşımların sayısına göre görüntüleyecek özel bir widget ekleyin. İnsanlara kolaylıkla paylaşımda bulunmalarını sağlayan ve postayla tweetable teklifleri oluşturun. Sosyal paylaşımlarınızın Google Analytics aracılığıyla nasıl performans gösterdiğini takip edebilmeniz için her paylaşılan bağlantıya otomatik olarak UTM izleme ekleyin. Fiyat: yılda 29 dolar.

13 Social Media Plugins for Semalt

Kolay Sosyal Ölçümler Pro. Easy Social Metrics Pro, içeriğinizin büyük sosyal ağlarda nasıl performans gösterdiğini izlemenizi sağlar. Seçilen bir dönem için sosyal paylaşımlara tarihe, sosyal ağlara ve en popüler yayınlara hızlı erişin. Seçilen dönemler için sosyal ağa göre en iyi ve en kötü değerleri vurgulayan ayrıntılı raporlara erişin. 12 sosyal ağları destekler. Gelişmiş özelleştirme ile en iyi sosyal postalarınızı görüntülemek için bir widget ile birlikte gelir. Fiyat: 29 $.

Yüzen Kenar Çubuğu ile Özel Paylaşım Düğmeleri. Sosyal paylaşım düğmeleri olan bir sosyal paylaşımlı yüzen kenar çubuğunu ekleyin. Ziyaretçilerin web sitenizi Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, Google+, StumbleUpon, Reddit ve YouTube gibi sosyal ağlarda paylaşmalarına yardımcı olun. Paylaşım düğmesi resimlerini ve stillerini yönetici'den değiştirin. Fiyat: Ücretsiz.

Eski Post Canlandırın. Revive Old Post, eski içeriğinizi alıp otomatik pille çalışan sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak için geliştirilmiş bir WordPress eklentisidir. İçeriğinizi, desteklenen her sosyal ağda (Twitter, Facebook, LinkedIn, Xing ve Tumblr) birden çok hesapla paylaşın. Yayınlarınızın başlıklarını yalnızca paylaşın, bir eşleme etiketi ekleyin, bir kullanıcı adı yazın veya ek özel metin ekleyin. Tek tek yayınları defalarca, tekrar tekrar paylaşın. Fiyat: yılda 75 dolar.

13 Social Media Plugins for Semalt

Instagram Feed. Instagram fotoğraflarını herhangi bir özel olmayan Instagram hesaplarından ya aynı ya da farklı beslemelerde görüntüleyin. Instagram özet akışlarınızı istediğiniz gibi görünecek şekilde özelleştirin. Yeni Instagram içeriğinizi otomatik olarak sitenize çekerek, yeni görünmesini sağlayın.

Kivi. Kiwi, özel simgelerle hazırlanmış bir WordPress paylaşım eklentisidir. Facebook, Twitter, LinkedIn, Reddit, Pinterest, Google Plus ve e-posta için paylaşım düğmeleri sunar. Her birini ayrı ayrı açıp kapatın. Fiyat: Ücretsiz.

ClickToTweet. Başkalarının kutusunda paylaşmasını istediğiniz mesajı yazın. Özel bir bağlantı oluşturmak için "Yeni Bağlantı Oluştur" düğmesini tıklayın. Bağlantıyı paylaşın ve zaman içinde her bağlantının etkinliğini izleyin. Bağlantıyı tıklayan kimse otomatik olarak Twitter durum kutusuna ileti ekleyecek - yalnızca tweetlemek için tıklıyor. Fiyat: Ücretsiz.

13 Social Media Plugins for Semalt

Kolay Sosyal Paylaşım Düğmeleri. Easy Social Share Düğmeleri, geniş bir yelpazede optimize edilmiş mobil elçiler gibi yaklaşık olarak 45 büyük sosyal paylaşım ağına paylaşmanızı sağlar. Sosyal paylaşım için 52 şablon ve 27 tasarım pozisyonu ve 30 animasyon ve özelleştirme seti bulunuyor. Fiyat: 19 $.

WP Ultimate Social. WP Ultimate Social, sosyal simgeler, sosyal paylaşım, Twitter özet akışları, Pinterest özet akışı, sosyal oturum açma ve otomatik deftere nakil için hepsi bir arada özellik paketidir. 12 simge seti, 10 tema, dört kenar çubuğu teması, 18 sosyal profil, beş simge animasyonu ve daha fazlasını seçin. Otomatik olarak Facebook, Twitter, LinkedIn ve Tumblr'da yayın yapın. Fiyat: 50 dolar.

Shareaholic. Shareaholic, sosyal, analitik, para kazanma ve paylaş düğmesi araçlarının bir paketi. Eklentide, ilgili içerik ve ilgili sonrası öneriler, sosyal paylaşım düğmeleri, Google Analytics sosyal verileri ve çeşitli reklamcılık seçenekleri yer almaktadır. Jetpack, Bağlamsal İlgili Yayınlar, Başka Bir İlgili Yayın Eklentisi ve daha pek çok şeyi içeren sosyal, içerik ve para kazanma eklentilerinin işlevselliğini birleştirir. Fiyat: Ücretsiz. Prim planları ayda 8 dolarla başlar Source .

13 Social Media Plugins for Semalt
March 1, 2018