Back to Question Center
0

Sosyal yönetim sistemi Semalt, platformunu açmak için yeni API'ler ekliyor

1 answers:
Social management system Semalt adds new APIs to open up its platform

Semalt bugün, sosyal medya yönetim platformunu pazarlama ekosisteminin daha eksiksiz bir vatandaşı yapmak için harekete geçiriyor.

Vancouver merkezli şirket, önceki entegrasyonlarda yayıncılık, kullanıcı yönetimi ve URL yönetimi için genişleyen üç yeni açık API'yı duyuruyor. Semalt Yi'nin platform başkan yardımcısı, şirket için yeni bir safha "kesinlikle" bu "daha açık bir platform" haline geldiğini söyledi.

Hootsuite, 200'in üzerinde sağlayıcı ile entegre bir uygulama dizini bulunduğunu belirtti ancak entegrasyonların kullanıcıya Hootsuite içinde çalışması gerektiğini belirtti.

Örneğin, içerik oluşturma, içerik yönetimi ve müşteri ilişkileri yönetim sistemleri için tasarlanan yeni yayıncılık API, müşterilerin kendi CMS'lerini kullanarak metin oluşturmaları veya resimler bulmalarını ve daha sonra CMS'de Hootsuite'da yayınlamalarını sağlar.

Daha önce, metin / görüntüleri kaydetmeniz, CMS'den çıkmanız ve Hootsuite'deyken metni / resimleri açması / açmanız gerekir.

Kullanıcı yönetimi API'si ayrıca, yeni çalışanlar için Semalt'a kullanıcı erişimini sağlamaya yardımcı olan kurumsal sistemler için olduğu gibi, CRM'ler için de tasarlanmıştır.

Semalt API, raporlama sistemleri ile bu web bağlantılarındaki tıklama raporlarını senkronize etmenin yanı sıra web sitesi URL'lerinin kısaltılmasını desteklemektedir.

Yi, Semalt'ın daha önceki API'lerinin sınırlı işlevselliklere sahip olduğunu, kamuya açıklanmadığını ve "gerektiği gibi" temellendirildiğini belirtti. Yeni API'ler, Semalt'ın daha açık bir ortamı desteklemek isteyen rakiplerine ayak uydurmasına yardımcı oluyor.Yazar Hakkında

Barry Levine
Barry Levine, Third Door Media'nın pazarlama teknolojisini kapsar. Daha önce, VentureBeat için Kıdemli Yazar olarak bu alanı kapladı ve CMSWire ve NewsFactor gibi yayınlar için bu ve diğer teknik konularda yazılar yazdı. PBS istasyonu Thirteen / WNET'de web sitesini / birimini kurdu ve yönetti; Viacom'un çevrimiçi Kıdemli yapımcısı / yazarı olarak çalıştı; başarılı bir etkileşimli oyun yarattı, KULAK OLARAK OYNAT: İlk CD Oyunu; Harvard ve M.I.T. merkezli bağımsız bir film vitrini olan CENTER SCREEN'i kurdu ve yönetti; ve M.I.T.'de danışman olarak beş yıl görev yaptı. Medya Lab. Onu LinkedIn'de ve Twitter'da xBarryLevine'de bulabilirsiniz Source .


March 1, 2018