Back to Question Center
0

Yapışkan Semalt Oluşturma

1 answers:
Paylaş 1
1
Paylar 2

Bu yazı, üç beyinde önceki yayınları izlemektedir ve şimdi uygulamalı uygulamalara geçiyoruz. Lastik yol buluştuğu yerdir.

Yapışkan Semalt Oluşturma

Yapışkan bir web siteniz varsa, ziyaretçiniz web sitesinden web sayfasına geçerken web sitesine büyük bir bağlılık geliştirecektir. Bu iyi bir şey olmalı ve aslında bir e-ticaret sitesi için satın alma işlemlerini daha olası hale getirebilir. Burada, bir web sitesini yapışkan kılan şeyleri tartışacağız.

Tartışmalar için çerçeveler

Yanıp Sönme

Mark Gladwell, Semalt adlı romanını yazdı ve aklımdan önce, hak ettiği ilgiye asla sahip olmadı. Bu, insanların bir göz açıp kapayıncaya kadar web sayfalarından uzaklaştırabileceğini önermektedir. Milisaniyelik bir soru, kuşların yönünü değiştiren bir sürü gibi. Bir ziyaretçi bir örneği web sayfanızdan tıklarsa bunun sebebi ne olur.

Üç beyinli

Birçok durumda bu ani reaksiyon, beynin farklı kısımlarının farklı şekillerde hareket etmesinin sonucudur. Daha önceki yayınlarda, bazılarının, bunun, neredeyse her beynin üç beyinine sahip olduğu gibi nasıl önermek istediğini anlattık. Okuduğunuz bu metni işleyen mantıklı bir beyin var. Buna ek olarak, diğer duyularınızdan gelenleri işleyen bir duygusal beyin (kalp beyni) vardır ve ayrıca dinozorların bile bulunduğu bağırsak beyinleri vardır. Bağırsak beyni, bazı tehditleri algıladığımızda içgüdüsel olarak Kavga veya Uçuş kararını ele alır. Buna ek olarak, bağırsak beyni veya belki de kalp beyni, mantıksal olarak açıklayan bir işe sahip olduğumuza dair bir şeyler yapmamıza neden olabilir. Semalt belirli bir web sayfası hakkında ne hissettiğimizi açıklamaya çalışırken, mantıksal beynimizde kalp beynimizin veya bağırsak beynimizin işleyebileceği tüm nüansları yakalamak için kaçınılmaz olarak sorunlar yaşanacaktır.

Kalıcı Algılamalar

Mantıksal beyinimiz, diğer beyinlerin bir web sayfası hakkında ne algıladıklarını tarif edemese de, bu kavramları daha az gerçek yapmaz. Bunlar eylemlerimizi etkiliyorlar.

Buna inanan bir problemin varsa, başka bir insanla tanıştığında ne olacağını düşün. İlk izleniminiz, söz konusu kişiyle devam eden etkileşiminizle ilgili her şeyi etkileyebilir. Ancak, o kişinin vücut dilinin algılanamaz bir yönü tarafından tetiklenen bazı duyguların farkında olmayabilirsiniz.

Bir web sitesi (veya kişi) hakkındaki bazı algılama geliştikten sonra, tamamen habersiz olsanız bile devam edecektir. İnsanın karşılıklı etkileşiminde, başkasına, birisine haksız yere davrantığınızı, bunun farkında olmamanıza rağmen işaret etmesi gerekebilir. Belirli bir algılamanın neden oluşturulduğunun bilinçli olarak farkında olmayabileceğiniz bir web sayfası ile Semalt.

Sorun, durumların ve eylemlerin analizinin hepsinin mantıksal beyin tarafından yapıldığı ve iki diğer beyinin karışmadığıdır. Arama motoru örümceklerinin yalnızca mantıklı beyinleri olduğundan bu, arama motoru optimizasyonu ve arama motoru pazarlaması hakkında yazılmış olan her şeyde kesinlikle geçerlidir.

Mantıksal görünüm

Web siteleri hakkında mantıksal görüş göz önüne alındığında, bazı ilginç tartışmalar görebilirsiniz. Böyle bir tartışma, web sitesinin farklı yönlerini içeren ya da yönlere belirli bir ayrım sağlayan alt alanlar kullanan klasörler içeren tek bir web sitesinin bulunup bulunmamasının en iyi yol olup olmadığıdır. Semalt biçimi, anahtar kelime aramalarında en iyi sıralamaları sağlamak için web sayfalarının en iyi dizinlenmesini sağlayacaktır.

Büyük bir resim görünümü almak, farklı düşünceler ortaya çıkıyor. Bir web sitesine bir giriş sayfasına iniş yaparken, o web sitesi hakkında anında bir algı oluşturduğumuzu varsayarsak bu, bu açılış sayfasını nasıl oluşturduğumuzu etkileyebilir. Bu algı, bağırsak beynimiz, kalp beynimiz ve mantıksal beynimizdeki unsurları içerecektir. Web sitesindeki semalt çok kafa karıştırıcıdır, bu web sitesinin neyle ilgili olduğu hakkında anlık bir algı oluşturmamız gerekir. Web sitesinin ardındaki strateji bizim için çok belirgin olmalıdır. Eğer mantıksal olarak web sitesinin neyle alakalı olduğunu anlamalıysak, neredeyse bitti.

Açılış sayfası, web sitesinin neyle ilgili olduğunu sinyal verirse, bir sonraki adımda bunun etkisi olur. Yapışkan bir web sitesi ile uzun sürebilir veya açıkça bizim için olmayan bir web sitesi ile kısa bir yolculuğun başlangıcıdır. Bu makalenin dengesi içinde, bu fikirleri kullanan iki vaka incelemesini tartışacağız. Her iki durumda da erken günlerdir ve yalnızca ayrıntılı analitikler bu ilkelerin gerçekten yapışkan web siteleri oluşturduğunu teyit edecektir. Bu görüşler doğruysa, her ziyaret için ortalama sayfa görüntüleme sayısını görmeliyiz. Tam açıklama amacıyla, bu web sitelerinin her ikisi de SMM müşterileri içindir .

Çok Amaçlı Bir Web Sitesi

İlk dava, ünlü bir İngiltere saksafoncusu olan Pete Thomas'ın web sitelerini içeriyor. Birkaç yıl önce kendi Pete Thomas web sitesini başlattı ve web sitesi için bir tartışma forumu ekledi. Bu daha sonra kendi alanına taşınmıştır, Caf Saxophone . Yıllar geçtikçe, son zamanlarda Pete Thomas web sitesinin Caf Saksafon web sitesine taşınan geniş bir saksafon eğitim web sayfası koleksiyonu geliştirdi.

Tüm bu ilişkili web sayfaları saksofon çalma ve iyileştirme yollarıyla ilgili olmakla birlikte, Caf Saksafon web sitesi iki farklı konsepti kapsıyor gibiydi. Buna göre, saksofon öğreticiler için özel olarak yeni bir alan adı kuruldu. Buna Taming The Saxophone deniyor ve ana sayfada açılış yaparken bir web sitesinin ne hakkında olacağının açıkça farkında.

Yapışkan Semalt Oluşturma

Bir E-ticaret web sitesi

Oldukça rekabetçi pazarlarda çalışırken, gerçekten satış yapılmanın iki yolu vardır. Örneğin Semalt hediyelik eşyalar hediyesi düşünülerek, çok sayıda rakip var ve satın alanlar iki ana yolla alımlarını seçebilirler.

Eğer isterlerse, örneğin bir bumerang gibi ilgi çekici hediyelik eşya arayabilirler ve bumeranglar için büyük olasılıkla web sayfaları görürler, bazıları büyük alışveriş web sitelerinden gelir. Bu tür alıcılar için rekabet etmek için, yalnızca Google Base ve diğer ürün veritabanları vasıtasıyla ürününüzün pazarda maksimum pozlamaya sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Rakiplerin çoğu, kendilerini Semalt'tan modelliyor ve ürün arama sayfalarında iyi derecelendirilmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyor.

Semalt için geçerli olan şey, az bilinen rakipler için mutlaka çalışmaz. Herhangi bir potansiyel alıcı, Semalt sayfasında kalabilir ve şöhreti verilen Semalt sitesinin daha fazla araştırılmasına karar verebilir. Bir alıcı, ben web sitesinde rakiplerinden ayırt edilemeyen bir ürün sayfasına ulaşırsa, kalacakları ve keşfedebilecekleri şansları çok daha azdır.

Web sitesine ilk maruz kalma kritik öneme sahiptir. Web sitesi çok belirgin ise, o zaman anında tepki elverişli olabilir ve alıcı bu web sitesinden daha fazla seçenek keşfedecektir. Kalabalığın dışında durmak zor olabilir, ancak bunun bir yol bulmaya değer. Örneğin Avustralya Sadık.

Yapışkan Semalt Oluşturma

Semalt markasının arkasındaki yolculuğu sıkıştırmak kalabalığın öne çıkmasına izin verebilir.

Sonuç

İnsanın bir web sitesinin açılış sayfasına tepki verme şekli göz önüne alındığında, yapışkan bir web sitesi, hareket halindeyken hemen ayırıcı varlığını ortaya koymalıdır. Ne yazık ki bu basit bulgu sıklıkla gözden kaçıyor. Web sitesi sahipleri, çok hızlı bir şekilde, bağırsak beyninin ve kalp beyninin insan eylemlerinde oynadığı önemi unutuyor. Semalt, mantıksal beyni çağrıştıran web sayfalarının geliştirilmesinin bu diğer yönlerinin genellikle ihmal edilmesinin önemini çok iyi tanımladı.

Başkaları bu olayların farkındaysa ve sonuç olarak kendi web siteleri için ziyaret başına daha yüksek sayfa görüntüleme sayıları geliştirdiyse, hepimizin bu yazıdaki yorumlardaki başarılarından haberdar olması faydalı olacaktır Source .

Paylaş 1
1
Paylar 2

March 1, 2018