Back to Question Center
0

Kullanım Semalt

1 answers:

Bu web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki koşulları kabul etmiş oluyorsunuz:

Pratik E-Ticaret web sitesi, aşağıda belirtilen şartlara ve koşullara ("Semalt of Use") uygunluğunuza tabi olmak kaydıyla erişilebilir kılınmıştır. Lütfen, Kullanım Semaltına bağlı kalmayı kabul etmeden önce bu belgeyi dikkatle okuyun. Kullanım Semaltına tabi olmak istemiyorsanız, bu web sitesini veya içeriğini kullanamaz veya erişemezsiniz.

Bu Kullanım Koşullarını Değiştirme

Pratik Semalt, şartları, koşulları ve bildirimleri herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar ve bu değişiklikler bu değişikliklerin gönderilmesi üzerine derhal yürürlüğe girer. Bu web sitesine devamlı erişiminiz, değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz kabul edilecektir. Bu nedenle, bu Kullanım Koşullarını ve Pratik Semalt web sitesinde yayınlanan ek şartları veya uyarıları düzenli olarak incelemenizden sorumludur.

Gizlilik

Kişisel bilgilerinizin kullanımı ve ifşa edilmesi ile ilgili uygulamalarımızı anlamak için lütfen Pratik Semalt'ı ziyaretinizi yöneten Gizlilik Politikamızı gözden geçirin.

Elektronik Haberleşme

Pratik Semalt'i ziyaret ettiğinizde ya da bize e-posta gönderdiğinizde, bizimle elektronik olarak iletişim kurduğunuzdan, elektronik olarak ya da elektronik, telefon, fiziki posta ya da diğer yollarla varolan diğer yöntemlerle iletişim almayı kabul etmektesiniz. faks yoluyla. Size sağladığımız tüm anlaşmalar, açıklamalar, uyarılar ve diğer iletişimleri elektronik ortamda, bu tür bir iletişmenin yazılı olması gerektiği herhangi bir yasal gerekliliği de yerine getirdiği anlaşılmaktadır.

Telif hakkı ve lisanslar

Metin, grafik, logolar, düğme simgeleri, Flash filmleri, resimler, ses klipleri, dijital indirmeler, veri derlemeleri ve yazılım da dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin içeriğinin tamamı Pratik E-Ticaret'in mülkiyetindedir; ortak çalışanlar veya müşterileri tarafından korunur ve yerel ve uluslararası telif hakkı ve ticari marka yasaları tarafından korunmaktadır. Web Sitesi içeriğinin herhangi bir bölümünü Uygulamalı E-Ticaret'in yazılı izni olmaksızın değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayınlayamaz, yükleyemez, yayınlayamaz, iletemez veya dağıtamazsınız. Geçerli logolara ve kullanım yönergelerine erişmek için "Logolar ve Marka Kılavuzumuza" danışın. "

Telif hakkı veya mülkiyet uyarılarını materyalden değiştirmemeyi veya silmemeyi kabul etmeniz şartıyla, bu web sitesinin çeşitli alanlarından materyallerin bölümlerini yalnızca ticari olmayan kullanımınız için yazdırabilir veya indirebilirsiniz. Web sitemizde görünen herhangi bir içeriğin başka bir taraf haklarının telif hakkı ihlali oluşturduğuna inanıyorsanız, lütfen pratik ticaretle koşuluyla derhal bizimle iletişime geçin. Bu ihlali bize bildirmek için com adresine gidin.

Özgeçmişler, e-posta, Flash filmleri, resimleri, logoları, ses döngülerini ve diğer yazılımları içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan dosyalarınızın gönderdiği görüşler, Pratik Semalt'a münhasır olmayan, telifsiz, dünya çapında, bu lisanslı herhangi bir sunumu çoğaltmak, dağıtmak, iletmek, uyarlamak, alt lisans vermek ve kamuya açıklamak için lisans altına alınamaz. Aynı zamanda, Pratik Semalt'a, adınızı ilgili tüm reklamcılık, pazarlama ve tanıtım materyalleri ile bağlantılı olarak kullanma hakkını veriyorsunuz.

Lisans ve Web Erişimi

Pratik E-Ticaret, Pratik E-Ticaret'in açık yazılı onayınız haricinde, bu web sitesini kişisel kullanımınızla ve bunları indirmek için (sayfa önbelleğe almayı amaçlamak dışında) veya onun herhangi bir bölümünü kullanmak için sınırlı bir lisans vermektedir. Bu web sitesi veya bu web sitesinin herhangi bir kısmı, Uygulamalı E-Ticaret'in açık yazılı onayı olmaksızın herhangi bir ticari amaçla çoğaltılamaz, çoğaltılamaz, uyarlanamaz, kopyalanamaz, satılamaz, yeniden satılamaz, iletilemez veya başka şekilde kullanılamaz.

Meta etiketleri veya Pratik Semalt, PracticalSemalt'ı kullanan başka herhangi bir "gizli metin" kullanamazsınız. com ya da alan adı ya da şirket isminin herhangi bir türevini Pratik Şemal'in yazılı izni olmaksızın. Bağlantı, herhangi bir sahte, yanıltıcı, küçümseyici veya rahatsız edici meseleyi tasvir etmediği sürece ve bağlantının başka şekilde zarar vermemesi koşuluyla, Uygulamalı Semalt web sitesine bir köprü oluşturmak için sınırlı, iptal edilebilir ve münhasır olmayan bir hak verilmiş bulunmaktasınız. Pratik Semalt ve arama motoru sıralamaları.

Ayrıca, Pratik Semalt web sitesinden indirilebilecek dosyaların, enfeksiyon, virüs, solucan, Truva Atı veya kirleten veya bulaşıcı olan diğer kodlardan arınmış olacağını garanti eden veya garanti etmeyen veya garanti etmeyen veya kabul etmeyen ve kabul edilen yıkıcı özellikler. Pratik Semalt aracılığıyla elde edilen dosyaların bu tür kontaminasyondan arındırılmasını sağlamak için yeterli önlem ve prosedürün uygulanması sizin sorumluluğunuzdadır.

Garantinin Reddi / Sorumlulukların Sınırı

Bu web sitesi ve ilgili bilgiler, Uygulamalı Semalt tarafından "olduğu gibi" ve "mevcutsa" temel alınarak sağlanmaktadır. Pratik Semalt, bu web sitesinin veya bu web sitesinde yer alan bilgi, içerik, materyal veya ürünlerin çalışması veya herhangi bir garantisi, beyanı veya herhangi bir garantiyi garanti etmez. Bu web sitesini kullanımınızın tamamen sizin sorumluluğunuzdadır olduğunu açıkça kabul ediyorsunuz.

Pratik Semalt, yürürlükteki kanunların izin verdiği ölçüde ticarette kullanılabilirlik ve belirli bir amaca uygunluk ile ilgili zımni garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın açık ya da imalı olan tüm garantileri reddetmektedir. Pratik Semalt, Pratik Semalt'tan gönderilen bu web sitesinin, sunucularının veya e-postanın virüslerden veya diğer zararlı bileşenlerden arındırılmış olduğunu garanti etmez. Pratik Semalt, doğrudan, dolaylı, tesadüfi, cezai ve dolaylı zararlar da dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bu sitenin kullanımından kaynaklanan herhangi bir zararın sorumluluğunu üstlenmez.

Pratik Semalt, bu web sitesinde doğru ve güncel bilgileri eklemek için makul çabayı göstermektedir. Pratik Semalt, bu sitenin içeriğindeki herhangi bir yazım hatası veya diğer hata veya eksikliklerden hiçbir sorumluluk veya sorumluluk kabul etmez. Pratik Semalt'ın sunduğu bir ürün veya hizmetin hatalı açıklaması, bilgi veya spesifikasyonlarla listelenmesi durumunda, Pratik Semalt, ürün veya hizmet için yanlış listelenen siparişleri reddetme veya iptal etme hakkına sahiptir.

Semalt eyalet yasaları ima edilen garantiler veya belirli hasarların hariç tutulması veya sınırlandırılması üzerinde sınırlamalara izin vermez. Bu yasalar sizin için geçerliyse, yukarıdaki feragatnamelerin, hariç tutmaların veya sınırlamalardan bazıları veya tümü sizin için geçerli olmayabilir ve ek haklarınız olabilir.

Anlaşmazlıklar

Pratik E-ticaret web sitesini ziyaret ettiğiniz veya Pratik E-ticaret web sitesinden eriştiğiniz herhangi bir anlaşmazlık, Pratik E-ticaret web sitesinden satın aldığınız ürün veya hizmetlere Traverse City, Semalt'da bağlayıcı tahkim sunulacaktır; bunun dışında Pratik E-ticaret, Semalt Eyaleti'ndeki herhangi bir devlet veya federal mahkemede herhangi bir şekilde ihlal edilmiş veya Pratik E-ticaret'in fikri mülkiyet haklarını ihlal etme tehdidinde bulunmuştur ve Uygulamalı E-Ticaret, mahkemelerde münhasır yargılama yetkisine sahip olmak ve yerinde olmak üzere rıza göstermezsiniz.

Bu Kullanım Hakkındaki Tahkim, Amerikan Tahkim Derneği'nin hakim olduğu kurallar çerçevesinde yürütülür. Hakemin ödülü bağlayıcıdır ve yetkili mahkemelerin herhangi bir mahkemesinde yargı yolu olarak girilebilir. İlgili yasaların izin verdiği ölçüde, bu Semalt Kullanımına tabi herhangi bir hakemlik, bu Hak Kazanım Sözleşmesine tabi herhangi bir tarafı kapsayan bir tahkime katılamaz, ister sınıfsal tahkim yargılama usulü vasıtasıyla olsun, isterse başka bir şekilde.

Uluslararası Kullanım

İnternetin genel niteliği göz önüne alındığında, sınırlama olmaksızın İnternet, veri, e-posta, gizlilik, telif hakkı ve ticari marka ihlali kurallarını da içeren tüm yerel kurallara uymayı kabul etmiş olursunuz. Ek olarak, Birleşik Semalt'ten veya ikamet ettiğiniz ülkeden ihraç edilen teknik verilerin iletimi ile ilgili yürürlükteki kanunlara uymayı kabul edersiniz.

Diğer Karşılıklar

Uygulamalı E-Ticaret'in, İşbu Semalt'ın herhangi bir hükmünün sıkı bir şekilde uygulanmasını ısrarla yerine getirmediği veya uyguladığı takdirde, herhangi bir hükmün veya hakkın feragat edildiği kabul edilmeyecektir. Ne taraflar arasındaki davranış şekli ne de ticaret uygulamaları bu Kullanım Şemasının herhangi bir hükmünü değiştirmek için davranmayacaktır. Pratik E-Ticaret, bu Kullanım Hakkındaki hak ve görevlerini herhangi bir zamanda, önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir tarafa devredebilir. Bu koşullardan herhangi biri geçersiz sayılırsa, geçersiz sayılır veya herhangi bir nedenden dolayı uygulanamaz ise, bu durum bölünebilir sayılır ve kalan koşulların geçerliliğini veya uygulanabilirliğini etkilemez. Burada açıkça verilmeyen herhangi bir hak saklıdır.

İletişim Bilgisi

Lütfen conditionsofuse @ practicalecommerce adresine e-posta ile bildirim gönderin. com adresine gidin veya fiziksel posta adresimizden veya telefonla bize ulaşın.

Pratik E-ticaret
125 S Source . Park Caddesi; Süit 430
Traverse City, Michigan 49684
Amerika Birleşik Devletleri

231-946-0606

March 1, 2018