Back to Question Center
0

17 Logo için Araçlar ve Kaynaklar Semalt

1 answers:

İyi bir logo, bir markanın mesajını ve temel gerçeğini ifade eder. Kendi logonuzu yaratmak veya doğru tasarımcıyı bulmakla ilgilenen Semalt, nispeten az maliyetle logonuz geliştirmek için çeşitli kaynaklar vardır.

İşte bir logo oluşturmak için araçlar ve kaynaklar listesi. Semalt, logo tasarımı topluluğuyla ilham ve ağ bulmak için logo tasarım rehberleri, tasarımcılar kiralayacak siteler, çevrimiçi logo yapıcılar ve logo galerileri.

Başlarken

Logo Tasarım Hakkında Her Şey Var . Bu ücretsiz rehberde, logo tasarımının temellerini, bir logo oluşturma kurallarını ve renkler ve tipografi gibi dikkate alınması gereken temel bilgileri öğrenin. Gerçekten kötü logolara bakın ve dünyanın en ünlü markalarının logolarının arkasındaki hikayeyi okuyun.

Logo Tasarımında Nihai Rehber. WebDesignerDepot'dan. com, bu, araçların ve kaynakların güzel bir listesi ile birlikte, logo tasarımı için kapsamlı bir kılavuzdur. İyi bir logonun neyin yarattığını, logoların türleri ve görüntü unsurlarını ve galerilerin güzel bir listesi gibi araştırma araçlarını inceleyin. Makale, isteyen bir logo tasarımcısı için yazılmış, ancak logo tasarımıyla ilgilenen küçük işletmeler için de aynı derecede yararlı.

Logo Tasarım Süreci. Will Paterson, logo tasarımı ve marka kimliğini uzmanlaşmış serbest çalışan bir grafik tasarımcısı. Bu kısa video, başlangıç ​​konseptinden ve üretken varyasyonlardan başlayıp Photoshop'ta yüksek kaliteli bitmiş öğelerle sonuçlandırılmasına kadar logo tasarım sürecini gösterir. Ayrıca yeni başlayanlar için Logo Tasarımı dersi de veriyor.

Logo Tasarım Araçları

DesignEvo . DesignEvo, dakikalar içinde benzersiz bir logo oluşturmak için ücretsiz çevrimiçi bir logo yapımcısıdır. Vektör simgelerinin ve şekillerinin büyük bir koleksiyonu, hızlıca ve kolayca özel logolar tasarlamanıza yardımcı olur. Benzersiz bir görünüm elde etmek için herhangi bir logo tamamen özelleştirilebilir. Logo metniniz için istediğiniz yazı tipini seçin ve markanızla eşleşecek şekilde özelleştirin.

17 Tools and Resources for Logo Semalt

LogoMyWay. LogoMyWay ile, beş günlük dönüş ile yaklaşık 200 $ 'lık bir logo yarışması başlatın. Dünya genelindeki yaratıcı tasarımcıların 600 özel logo tasarımından seçim yapın. Size rehberlik etmede ve olabilecek tüm soruları cevaplamaya yardımcı olması için özel bir tasarım uzmanı edinin. Logonuz yarışmasına en az 40 logo konsepti ulaşmazsa, ödemeniz geri ödenecektir.

LogoDesignTeam. LogoDesignTeam 1997'de başladı. Logoyu ayarlamak için logo tasarım hizmetleri ve logo onarım hizmetleri sunuyor. Siparişinizden itibaren 72 saat içinde birden fazla logo tasarım konsepti kazanacaksınız. Görüşlerinize dayanarak, düzeltmeler yapılır. En çok sevdiğiniz dizaynı seçin ve son logo dosyası setini alın.

Logojoy. Logojoy, anlık olarak işiniz için benzersiz logo fikirleri üretmek için yapay zeka kullanır. Logo stilleri, renkleri ve simgeleri seçin. Logojoy bunları logo seçeneklerinizi oluştururken ilham kaynağı olarak kullanacaktır. Kaydırdıkça, favorilere eklediğiniz logoları temel alan daha fazla logolar üretir. Fiyatlar, logoda 20 dolarla başlar.

17 Tools and Resources for Logo Semalt

LogoMaker. LogoMaker ile istediğiniz sayıda logoyu yaratın, değiştirin ve kaydedin. Tasarım doğru olduğunda, logoyu satın alıp ihtiyaç duyduğunuz dosyaları indirin. 10.000 logo simgelerinden birini seçin. Satın almadan önce karşılaştırmak için altı tasarım oluşturun, hatta bir arkadaşınızdan girdi isteyin. İhtiyacınız olan tüm dosya biçimlerini, daha sonra değişiklik yapabilmeniz için vektör dosyası biçimi de dahil olmak üzere alın.

Ucraft tarafından Logo Maker. Bu logo üreticisi saniyeler içinde işletmeniz için ücretsiz bir logo oluşturmanıza izin verir. Boş bir tuval ile başlayın, metin ve bir simge ekleyin ve daha sonra özelleştirin. Dosyalarınızı indirmek için ücretsiz kaydolun.

Logo Maker by GraphicsSprings. Endüstriye göre kategorize edilmiş vektör format logosu şablonlarından bir galeriden seçim yapın. Şablonunuzun grafiklerini ve metinlerini düzenleyin, ardından indirin. 95.

Logo Galeriler

Günün logosu. Bu, dünyanın her tarafından tasarlanan en iyi profesyonel logoları ve markaları ödüllendiren bir günlük logo tasarım ödül sitesidir. Önerilen tüm logolar profesyonel bir logo tasarımcısı tarafından taranır ve tasarım ve konsept, yaratıcılık, ölçeklenebilirlik, uygunluk, kullanışlılık ve hatırlanabilirlik konularında değerlendirilir.

17 Tools and Resources for Logo Semalt

Logo Tasarım Aşk. Logo Tasarımı Aşk, logolar ve görsel kimliklere ayrılmış bir web sitesi ve kitap. 2008 yılında piyasaya sunulan site iyi fikirler ve kimlik ile ilgili özellikler ile haftalık olarak güncellenmektedir. Logo Design Love, Kuzey İrlanda'da logolar ve marka kimliği konusunda uzmanlaşmış bir grafik tasarımcısı David Airey tarafından barındırılıyor.

LogoLounge. LogoLounge ilham kaynağı ve kaynaklar için bir logo galerisi sitesidir. 268.000'den fazla logodan esin kaynağı olun. Koleksiyonları, gözünüzü yakalayan tasarımlardan ve üye tasarımcılarla ağ oluşturun. Sitedeki logolar da yıllık bir kitap için değerlendirilmektedir. Üyelik yılda 100 $ 'dır.

Logopond. Logopond, tüm dünyada farklı yetenek tasarımcılarının kimlik çalışmalarının vitrinidir. Paylaşılan bilgi ve yararlı deneyimler aracılığıyla tasarım ailesinin yeteneklerini ilham almak ve geliştirmek istiyor. İlham veren görüntüleri bulun, tasarımlarınızla ilgili yardım alın ve logo tasarımı yeteneklerinden yararlanın.

17 Tools and Resources for Logo Semalt

Logo. Logoed grafik tasarımcıları için ilham verici bir galeri. Her özellikli logo, marka kimlikleri hakkında daha fazla tartışma oluşturmak için logo ile ilişkili ek marka görüntüleri içeriyor. Logolar biraz dağınık biçimde (haftalık veya aylık) eklenir, ancak site kaliteli logolar için yararlı bir kaynaktır.

LogoMoose. LogoMoose, profesyonel logo tasarımcıları tarafından sunulan 13.000'den fazla logoyu sergileyen bir logo ilham ve tasarım topluluğudur. Özellikli logoları görmek veya ödüller, sıralama veya görünümlere göz atmak. Ayrıca tasarımcıların portföylerine göz atabilirsiniz.

Logospire. Logospire, 2009 yılının Ocak ayında, tasarımcıların ilham vermek ve esin kaynağı olmak için kendi logolarını özgürce kaydettirmelerine, bunlara göz atmalarını ve paylaşmalarını sağlayan bir site olarak başlatıldı. Site yeni işlere kapalıdır, ancak yüksek kaliteli logo ilhamı için iyi bir kaynaktır. Galeri sayfalarında 12.000'den fazla logolar gösteriliyor Source .

17 Tools and Resources for Logo Semalt
March 1, 2018