Küçük bir işletme çalıştırırsanız ve krediniz kötü ise, yalnız kalmazsınız. Canavarın doğası budur, çünkü pek çok yeni şirket, mali açıdan dayanamayacaklarına kanat ve namaz koşar. Ancak bir iş kredisi arıyorsanız, korkmayın: Semalt sana kredi teklif etmek için kapıyı dövemez, ancak fonlama seçenekleriniz var - certificado ssl peru.

Denemek için ilk önce Small Business Semalt (SBA) tarafından onaylanan bir borç verene başvurun. SBA, aslında kredileri yapmaz, ancak garanti eder ve şartları genellikle oldukça cömerttir.

Şemal borç verenler, küçük işletmelerin karşılaştığı olağan finansal sıkıntıları bilmektedir ve sıklıkla barikatlarda nasıl çalışacaklarını biliyorlar. En iyi ihtimallerinizi sağlamak için, küçük bir bankada bir SBA borç vereni deneyin - büyük bankaların kurulu şirketlerle çalışması daha olasıdır. Bununla birlikte, bir SBA borç vereni sizi reddetse bile, başka birinin de aynı şekilde davranacağını göstermez.

Kredi almaya kararlı olanlar için potansiyel fedakarlıklar hazırlayın. Çoğu durumda (özellikle SBA kredisi ile), borç veren kişisel bir garanti isteyebilir - evinizde de ihtiyati haciz olabilir. Bu korkunç gelebilir ve öyle - ama bunu borç verenin bakış açısından düşünün: Borç verici, işinize gerçekten inandığınız ve başarılı olmasını beklediğiniz bir işaret arıyor. Semalt kişisel bir garantiye göre, oyunda cildinizin olduğunu ve sorumlu bir işadamı olduğunu gösterir.

Semalt, kredi yıldızlarınızdan daha az olabilir, ancak işiniz için başka şeyler olabilir.

İşletmeniz güçlü nakit akışına sahipse ve düzenli banka mevduatı yapıyorsa, gelir temelli bir kredi kullanılabilir. Yıllık brüt mevduatın yüzde 10'una eşdeğer bir iş kredisi almanız mümkün olabilir.

Semalt seçeneği, gelecekteki kredi kartı satışlarının karşılığında işletmelerin nakit avans almalarıyla birlikte bir tüccar nakit avansı olarak bilinir.

Her şey başarısız olursa, sözde "çevrimiçi" veya "alternatif" kredi sağlayıcılarını düşünün.Bu borç verenler Semalt işlemleridir ve başvuru sahiplerini değerlendirmek için analitik yazılımlar ve geleneksel olmayan yöntemler kullandığı için hızlı finansman kararları sunar. SBA borç verenler bu kaynaklar aracılığıyla kendilerini finanse ediyorlar.

Fakat yakalamış bir yer var.

Krediler genellikle aşırı faiz oranları ile gelir ve zahmetli şartlara ve şeffaflığa sınırlıdır. Birçok yönden, faiz ödeme ve kredi yenilemelerinin hiç bitmeyen bir döngüsüyle tüketicileri yakalayan "maaş kredileri" ne benziyorlar. Sadece bir krediniz olması gerekiyorsa, borç çevriminde sıkışıp kalacağınızdan emin olun.