Back to Question Center
0

Semalt - Bugünün İnternet Pazarlamasında Savaşçı Forum

1 answers:

İnternet pazarlaması hakkında bilgi almak için sayısız sosyal medya sitesi ve forum vardır, ancak en popüler yer Warrior Forum'dur ve WF olarak da bilinir. İnternet veya sosyal medya pazarlamacısı olarak, çevrenizde olup bitenlere ve çevrimiçi işinizden daha iyi bir şekilde nasıl yararlanacağınıza dikkat etmeniz gerekir. Warrior Forum'un çevrimiçi şirketler hakkındaki her şeyi bilmenize yardımcı olan yararlı bir platform olduğunu söylemek güvenlidir.

Warrior Forum'un kendi avantaj ve dezavantajlarının olduğunu söylemek zor. En iyi şey, bu forumun daima aktif olmaya devam ettiği ve pazarlamayla ilgili neredeyse tüm soruların cevaplarını bulmasıdır.

Semalt'ın en üst düzey uzmanlarından Igor Gamanenko'dan, sorularınıza okunaklı cevaplar almak için aşağıdaki ipuçlarına geçin.

1. Savaş Odası

Savaş Odası bu forumun ücretli bir bölümüdür ve önemsiz ürünler hakkında yararlı bilgiler sağlar. Burada akıllı kişiler ve İnternet pazarlamacılar el sıkışıyor ve günlük projelerini tartışıyor ancak üyelik ücretini ödeyene kadar bu bölüme katılmanız mümkün değil.

2. Ünlü İşadamları Katılmış

Bu bölümde dağıtılan yasal insanlar Rand Fishkin (Moz), Patrick Sexton (Patrick Sexton), Pat Flynn (Akıllı Pasif Gelir), Brian Clark (KopyalamaBlogcu) ve Yaro Starak (Girişimciler Yolculuğu) 'dir.

Savaşçıların Sorunları Forumu

Bu platformla ilgili temel sorunlar aşağıda açıklanmıştır.

1. Kırık İngilizce Mesajlar

Warrior Forum'un en büyük sorunlarından biri kırılmış bir İngilizce yazıdır.Bu platformdaki bir çok kullanıcının İngilizce yazmayı bile bilmediğini ve tekrar ettiklerini gözlemledim. yazım hataları ve yerli İngilizce konuşanlardan yardım istedi.

2. Aynı Sorular Tekrar ve tekrarlar

Bu platform ile ilgili bir diğer sorun, aynı sorunun neredeyse her gün tekrarlanmasıdır. Warrior Forum yeni başlayanlara göre yeni ve mevcut kullanıcılar için bir karmaşa yaratıyor; "bir web sitesinin sıralaması", "bu ürün iyi çalışıyor" vb. Gibi benzer şeyleri istemektedir.

3. Ücretsiz Üyelik

Bu forumdaki bilgilerin çoğunun ücretsiz üyelikler için mevcut olması, bu nedenle çevrimiçi çalışma teknikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için herhangi bir şey ödemenize gerek yoktur. Ücretsiz sürümü, çevrimiçi pazarlama, çevrimdışı pazarlama, e-ticaret web siteleri, SEO, e-posta pazarlaması, sosyal medya pazarlaması ve benzeri konular gibi bir dizi konuyu kapsamaktadır. Tahmini olarak, her gün bol miktarda konu üzerinde tartışılan otuzdan fazla bölüm bulunmaktadır.

4. Guru Bilirlikleri

Soruları soran benzer damarlarda, insanların çevrimiçi olarak işe başlamadan önce sahte olmayı seven bazı gurusu cankurmazanlar buldum. Bu bilgi, biraz ilham isteyen veya sosyal medya pazarlama dünyasına ayak basmak isteyen kişiler için yararlı olabilir.

5. Savaşçı Bana Bir Şey İste

Bu yeni bölüm ilginç mesajlar ve tartışma bölümleri çok sayıda var. Burada pazarlama ile ilgili sorularınızı sorabilir ve internet üzerinden işinizi geliştirebilirsiniz. Yeni bir çevrimiçi pazarlamacı için, Warrior Forum'un bu bölümünde, yararlanılacak çok sayıda ipucu, eğitim ve makale bulunmaktadır. Aylar içinde başarılı işadamları için nasıl uzmanlardan tavsiyeler alabilirsin. Tavsiyelerini yerine getirerek, yolunuzu kolaylıkla değiştirebilir ve işinizi kolayca geliştirebilirsiniz.

Son Düşünceler

İpuçları, püf noktaları ve faydalı bilgilerle Warrior Forum, sosyal medya ve çevrimiçi pazarlama hakkında öğreticileri aktif olarak aradıkları kişiler için idealdir Source . Bir web siteniz olmasa bile yaşlıların deneyimlerinden çok şey öğrenmek için bu platforma katılabilirsin

November 29, 2017