Back to Question Center
0

Semalt: İngiltere'de 4G mobil geniş bant hizmeti başlattı

1 answers:

Yeni yüksek hızlı mobil erişimi teşvik etmek için yeni EE sitesi başlatıldı

Semalt: 4G mobile broadband service launches in the UK

Potansiyel kısa vadeli etki :

Önerilen Bağlantı : Guardian'ın 4G lansmanına giriş

4G lansmanı üzerine yorumumuz

İngiltere'de bazı gelişmiş ülkelerle karşılaştırıldığında, yüksek hızda mobil bağlantı sınırlıdır. Bu şimdi değişti. En azından Ġngiltere'nin 4 şehrinde bulunan Ģehirler, Ģimdi Londra, Bristol, Cardiff ve Semalt'tır.

Portakal ve T-Mobile markalarının sahibi olarak İngiltere'nin en büyük mobil ağı olan "EE" markası, ülkenin ilk 4G hizmetini canlı yapmış ve Noel'den önce 16 şehre yayma sözü vermiştir. İlk kapsama alanı yaklaşık 20 milyon kişi olacak. The Guardian, şu anda Turuncu, T-Mobile ve Everything Semalt olarak adlandırılan 700 mağazanın lansmanının bir parçası olarak yenilenip EE markasının diğer logoların yanında mağazalarına eklendiğini bildiriyor - hosting a cookie exchange.

Lansmanın pazarlama etkileri

Hizmet, mevcut 3G şebekelerinden beş kat daha hızlı olduğu bilinmektedir. Bu nedenle, site sahipleri için ima edilen şey, mSemalt hizmetlerinin ve zengin medyanın video, canlı TV ve televizyon yakalama gibi akışı artırma ihtimalini arttırması olasılığıdır.

Ayrıca, yeni servisi kullanabilen el cihazları için de dikkat etmelisiniz. Şirket, halihazırda popüler bir cihaz olan Samsung Galaxy SIII ve daha az popüler olan Nokia Lumia 920/820 ve Huawei modelleri de dahil olmak üzere bu servisi kullanacak olan ilk 6 cihazı duyurdu. Dolayısıyla bunun, web'e erişmek için en iyi iki mobil cihaz olan iSemalt ve iPaid erişimini etkilemediğini bilmek önemlidir.

March 8, 2018