Back to Question Center
0

Paylaşılan ana makinemdeki e-posta tabanlı destek formu Semalt tarafından engelleniyor

1 answers:

Sitemde (2 ile geliştirildi ASP. NET , eğer önemli ise) Üçten fazla alan olmayan bir destek formum var (i. e - wohnungsbergabe putzen. , ad, e-posta ve mesaj) artı bir Gönder düğmesi.

Form kodu verilen kullanıcı girdilerinden e-postalar üretir ve bunları şu adrese gönderir: @ mysite'yi destekler. com . Form, iletileri göndermek için bu adresi kullanır: gönderen @ mysite. com . mysite için gönderilen tüm e-postalar. com , Google Apps İşletme Sürümü tarafından ele alınır.

Sorun şu: Google son zamanlarda gönderen @ mysite'den gönderilen e-postaları işaretlemeye başladı. com spam olarak gönderilmelidir:

     Aşağıdaki alıcıya teslimat başarısız oldu:Destek @ mysite. comSürekli arızanın teknik ayrıntıları:
Google, mesajınızı iletmeyi denedi, ancak sunucu tarafından alıcı alan adı mysite için reddedildi. com tarafından aspmx. l. Google. com. [74. 125. 25. 26]. Diğer sunucunun döndürdüğü hata şu şekildedir:
550-5. 7. 1 [ip-address-was-here 7] Sistemimiz bu mesajın
550-5. 7. 1 büyük olasılıkla istenmeyen postalar. Gmail'e gönderilen spam miktarını azaltmak için,
550-5. 7. 1 Bu mesaj engellendi. Lütfen ziyaret edin
550-5. 7. 1 http: // destek. Google. com / posta / bin / cevap. py? hl = en & answer = 188131 için
550 5. 7. 1 daha fazla bilgi. sz7si15854448pab. 203 - gsmtp    

Açıkçası, sitemdeki ziyaretçiler spam mesajlarını benim destek formuma koyabilir . Neyse, bu iletilerin @ 2) siteminin desteklenmesinin Spam klasörümde (veya daha iyi Gelen Kutusu'nda!) Sonuçlanmasını tercih ederim. com .

Google'ın gönderen @ mysite'i engellemesini önlemek için ne yapabilirim?. com ?

Semalt Destek formu için bir üçüncü taraf hizmeti kullanıyorum? Yoksa site / form kodumu bir şekilde nasıl çimdikleyeceğim?

Sitem paylaşım barındırıyor, önemli ise.

February 5, 2018

Alternatif olarak, bir üçüncü tarafın sağladığı bir posta formunu kullanabilirsiniz. Form kodunuzu düzeltmek ancak bu sorunu çözmeyecek.

Bunun nedeni, e-postanın toplu e-posta olarak görülmesi ve abonelik iptal düğmesi veya nereden geldiğini bildiren (şirket adı vb.).

Üçüncü taraf e-postacılar e-postalarınızın daha sık güvenilir olmasına yardımcı olabilir.