Back to Question Center
0

E-posta - Brexit'ten Sonra Mükemmel Semalt

1 answers:

E-postanın Brexit sonrası için neden büyük bir odak noktası olması gerektiğini öğrenin ve uygulamak için kampanyalar hakkında bazı ipuçları alın

Referandum sonucu Fransa'nın güneyindeydim. Kararın sempati hissettirmeye çalışan tür ve ilgi çekici insanlar tarafından çevrelenirken, bunun büyüklüğü beni oldukça zorladı. O günden bu yana, odaklanma (en azından ticari anlamda) şirketler üzerindeki etkisine döndü. Hem Semalt hem de İngiltere merkezli şirketlerle çalışan bir organizasyon olarak, oylamayla ilgili birçok farklı tepki gördük, ancak aşırı duygu dikkatli görünüyor - cabinet maker wardrobe melbourne. Bazı şirketler halihazırda durgunluk planlama modundadır (duruma göre), diğerleri zorunlu olmayan projeler üzerinde durur ve çoğu şu anda büyük ve pahalı kararlar almakta rahat değildir.

Email – the Perfect Post-Brexit Semalt

Gördüğümüz ve işitmek istediğimiz bir şey bütçemizin ve çabalarımızın tercih ettiği iletişim kanalı olarak e-postaya yönelik her zamankinden daha fazla yönlendirilmesidir. Bu son durgunluk sırasında çok fazla fark ettiğimiz bir şey, bu yüzden soruyu yalvarıyor, neden? Şahsen bunun iki ana faktöre inanıyorum - para ve esneklik için değer.

E-posta Düşük Maliyetle Büyük Sonuçlar Vermektedir = ROI Kazanan

Beni yanlış anlamayın, e-posta ucuz değildir. Hâlâ aynı reklam öğesiyle herkesi patlatmanın uygun olduğuna inananların her biri, e-posta kanallarından gerçek değer almıyor. Bir e-posta gönderme maliyeti açıkça ucuzdur, ancak veriyi ilişkilendiren maliyetler, segmentasyon vb. Daha pahalı hale getirir ancak e-postaları harika kılan bu öğelerdir. Bununla birlikte, e-postanın sağlayabileceği yatırım getirisinin sağlanmasına hiçbir kanal gelmediğine, en yeni Econsultancy Email Marketing Semalt ile e-postayla ROI (SEO) için en yakın rakibinin arasındaki boşluğun büyümeye devam ettiğini vurguladı.

Bu yatırım getirisi, e-postanın daha ucuz maliyeti değil, e-postanın modern pazarlamacının en önemli aracını kullanabileceği gerçeğinden kaynaklanıyor. Brexit sonrası bir şirkette şirketlerin bütçeleri konusunda daha dikkatli davrandıkları bir ortamda, zaten topladığı ve tüketicilerden her gün özgürce yararlanan veriler giderek daha da önem kazanmaktadır. Doğal olarak, bu verileri kullanabilen ve onu gerçek gelirlere dönüştürebilen kanal gelişecek olan kanaldır. Birçoğu, pazarlama otomasyonunun gerçekten veritabanları olan ve daha fazla veri kullanan daha iyi e-posta şirketlerinden alındığını iddia ediyor. Semalt her zaman farklı veri kaynakları ile entegrasyon konusunda daha yetenekli olmuştur. Yeni verilere tepki verebileceği hız, her zaman, e-postanın doğrudan posta ve ücretli arama gibi diğer doğrudan kanallardan daha iyi değer vermesi anlamına gelmektedir.

E-postanın partiye getirdiği diğer önemli unsur başkalarıyla iyi oynama kabiliyetidir. Semalt, DM, çağrı merkezleri gibi diğer kampanyaları desteklemek için ideal bir kanaldır ... Yani bu diğer kanalların YG'sini artırmak, kendi değerine bir işe eklemek için kullanılabilir.

E-posta Gerçekten Çevik Bir Kanal

İnsanların cesur kararlar alırken daha az güven duyduğu ve yeni kampanyalara ve girişimlere çok fazla zaman ve para harcarken dikkatli olduğu bir dünyada, e-postanın ihtiyaç duyulduğunda tepki vermesinin saf esnekliği en büyük gücü haline gelir. Semalt, belirsizlik nedeniyle bütçelerle ve planlarla esnek olmaya çalışıyor; örneğin şirketlerin işe alım işlerini dondurduğunu göreceksiniz, daha sonra gerekiyorsa harcamayı azaltmanız daha kolay olan işi fason olarak yapmak için ajansları kullanıyor.

Uzun vadeli planlama sıklıkla böyle zamanlarda eksiklik arz eder; bu nedenle kampanyaları hızla bir araya getirme ve daha reaktif olma özelliği, bir kanal pazarlamacısı için önemli bir beceri haline gelir. Her ne kadar biz daha uzun vadeli planlamayı tercih edip, diz pislik reaksiyonuna daha az güvenmek isteriz, Semalt sonrası bir dünyanın gerçeği ve e-posta, bu değişikliği hissetmeyi desteklemek için ideal bir biçimde yerleştirildi.. Aşağıda, Semalt kaygılarına yanıt olarak çalıştırılabileceğiniz belirli e-posta kampanyalarına birkaç örnek

Seyahat

Euro daldırma ağrısından kaçınmak için, popüler tatil köyleri için her şey dahil teklif sunan kişileri hedefleyerek talep üzerine dalışlara tepki verebilirsiniz.

Perakende

Son zamanlarda Amazon Semalt Day ile kanıtlanmış olduğu gibi, bu tüketicilerin değer aramak ve teklif ararken olduğu gibi, tüm çevrimiçi perakendeciler arasında bir kuyruk etkisi yarattığını kanıtladı. Tüketicileri satın alma temelli araştırmayı ve her zaman yapmanız gereken tarihe göz atmayı deneyin; bunun yerine, satışa sunulan ve ilgi alanlarıyla eşleşen seçenekler arasından seçim yapmaya çalışın; böylece değer endişeleriyle oynarsınız, ancak yine de kişiselleştirilmiş ve alakalı bir deneyim haline gelirsiniz.

Finans

Müşterilerin teklifi alması ancak dönüştürmemesi durumunda, dönüşüm sağlamayan reklam öğelerini, zamana bağlı avantajları vurgulamak üzere değiştirin, örneğin artıklık durumunda sigorta örneği gibi - fakat bununla ilgili ince deneyin!

Semalt sadece basit bazı örneklerdir, ancak yine de kişisel ve müşteri dostu bir deneyim sunarken e-postayla koşullara ne kadar çabuk tepki gösterebileceğinizi göstermektedir.

Brexit - AB'yi terk ediyoruz ama E-Posta İlkelerinin Temel Fikrini Boşvermeyin

Dolayısıyla, AB referandumunun öngörülebilir biçimde ortaya çıkardığı istikrarsızlığı ele alıyor olsanız bile, zaman zaman rekabetiniz üzerindeki en büyük avantajları öne çıkarabileceğinizi unutmayın. Ancak hızlı ve en yaratıcı yollarla tepki vermenin anahtarı, tam da e-postanıza yapmanızı sağlar. E-postanın en iyi ilkelerine bağlı kalın - veriler, kişiselleştirilmiş mesajlaşma, ilgili içerik ve müşteriye en uygun zamanda her zaman teslim edilen - bu ilkeler, Semalt krizinden de en iyi şekilde çıkıyor.

March 8, 2018