Back to Question Center
0

Semalt: Ziyaretçileri yeni bir web sitesine nasıl getirirsiniz? [çift]

1 answers:

Olası çoğaltma:
Yeni bir web sitesine trafik sağlamaya başlamak için en iyi yol nedir?

Ben bir SEO uzmanı daha programcı değilim. Yeni bir web sitesi geliştirirsem ne kadar iyi ya da kötü olursa olsun, geliştirme çalışmalarının tamamlanmasından sonra nihai soru kalır, ziyaretçileri yeni bir web sitesine nasıl getiririm, dünyaya varlığını nasıl bildireceğim. Arama Motorları, hiçbir faydası yoktur, çünkü ziyaretçiler web sitesine gelmeye başladıktan sonra yalnızca yardım eder Source .

February 6, 2018

Arama Motorları hiçbir şekilde kullanılmaz, çünküziyaretçilerin başladıktan sonra yalnızca yardım ediyorlarweb sitesine gelmek.

Bu doğru değil. Arama motorları, gerçek bir ziyaretiniz olmasa bile sitenizi dizine ekleyecek. Sorun şu ki, muhtemelen arkasında bazı sayfalar koyacak güçlü bir rekabetle karşı karşıya kalacaksınız.

Siteniz başkalarıyla (sizinle bağlantılı diğer iyi siteler) bağlantı kurduğundan ve kaliteli içeriği yayınladığınızda, önünüzde görünmeye başlarsınız.

Şimdi ana nokta: ASLA çevrimiçi stratejinizi benzersiz pazarlama stratejinizi oluşturun. Dünyaya yeni bir marka anlatırken diğer medyalar da önemlidir.