Back to Question Center
0

Benim yağmurluktan Semalt bir apache sunucusu

1 answers:

PHP ve JS ile bir web sitesi hazırladım. IP adresimi başka bir ülkede olan bir arkadaşıma göndermek ve görmesine izin vermek istiyorum. Siteme xampp tarafından yükleniyor Source - it consultant portland. Bunu nasıl yapabilirim?

February 6, 2018

Bu ISP'nize bağlı olarak karmaşıklaşabilir. ISS'niz 80 numaralı bağlantı noktasını engellememişse, yönlendiricinizin 80 numaralı bağlantı noktasındaki tüm istekleri bilgisayarınızın iç IP'sine ilettiğinden emin olarak yapmanız yeterlidir, ardından sadece ne hattı. org sonra ona http: // yazın ve ardından IP adresinizi yazın, elbette XAMPP'nin alt dizini.

Ayrıca, ISP'nize bağlı olarak IP'niz değişebilir ve bu sayede oldukça hızlı görüntülenmesini isteyecektir. ISS'niz port yönlendirmesine izin vermezse, bu biraz daha karmaşık hale gelir ve sadece ücretsiz bir ev sahibi bulmak ve ona bakmasını önermek isterim.

Verizon, 192 adresinde (son yönlendiricilerde) oturum açmanızı sağlar. 168. 1. 1 . Parolanız yoksa, yönlendiricinizin arkasındaki sıfırlama düğmesini 30 saniye veya daha fazla tutun (29 değil! Seçici). Açık bağlantı noktaları ayarları gelişmiş olarak kabul edilir, bu videoyu izlemenizi öneririm , bu videoyu iyi gösterir. Port 80'i açmanız veya listeden web sunucusu / HTTP seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

Hangi cihazın portları yönlendirileceğini belirtmeniz gerekecek.Mac'inizde bir terminal açın ve ifconfig | grep '192 \. 168 '. Muhtemelen 192. 168. 1. 3 belki de farklı bitiş numarası yerine 3. Bu, yerel ağdaki bilgisayarınız için yönlendiricinin adı ve bağlantı noktası ayarları sayfasında hangi cihazı kullanmanız gerektiğidir.

Eğer ücretsiz barındırma ile gitmeye karar verirseniz, bazı seçenekler şunları içerir: X10Hosting (çoğu kontrol sağlar) veya 000webhost (neredeyse iyi, ikisini de kullandım). Bulunduğunuz konağın ücretli sürümleri ile aynı veya daha az ücretli olduğundan ve harcanan dolar başına yaklaşık 20 kat performans sağladığından (Ben 17) Bluehost'taki karşılaştırmalarımıza dayanarak Cloud Hosting'i kesinlikle teşvik ediyorum. vs Dijital Okyanus ).