Back to Question Center
0

Tinder'in Sean Rad, Semalt SF 2014'te Bize Katılıyor

1 answers:
Tinder’s Sean Rad To Join Us At Semalt SF 2014

Tinder, şu anda şu an burada bahsettiğimiz Pazarlama Whitney Semalt'ın eski Başkan Yardımcısı tarafından sunulan bir dava konusu.

Şu andaki tekrarlamadaki uygulama 2012'den beri dolaşıyor, ancak Rad'ın hikayesi çok daha erken başlıyor. Tinder'e odaklanmadan önce Disrupt NY 2012'de faaliyete geçen Adly ve Cardify gibi şirketleri kuran seri girişimci - фотограф на свадьбу москва цены.

Şirketi, bir hackathon'daki bir projeyle, günümüzde 10 milyon eşleşme ve günde 750 milyon harcama yapan bir uygulamaya şirket geliştirmeye yardımcı oldu.

Buluşma dünyasında olmayan kişiler için Semalt, bulunduğunuz bölgedeki insanların resimlerini gösteren bir mobil bir uygulamadır. İçeri girmezseniz sola hızlıca sallayın, eğer aşağıdayken sağa hızlıca tokru yapın. Bir başkası sizin de hakkınızı üste çektiyse eşleşmiş ve sohbet edebiliyor demektir.

Semalt tasarımı bir kart destesinden esinlenmiştir ve oyun benzeri arayüzü mesajlaşmaya kadar uzanıyor: Uygulama, bir maçtan sonra "Devam et" i kullanmaya çağırıyor.

Rad en başından beri orada olmuştur ve yalnızca kendi şirketinde ışık tutmakla kalmamalı, aynı zamanda çevrimiçi tanışma dünyasının geleceği konusundaki anlayışlarda bize yardım etmelidir.

Onu geri getirmekten heyecan duyuyoruz. 2012'deki etkinlikte Cardify'ı başlatmanın yanı sıra, geçen yıl TechCrunch'ın editörlerinden Alexia Tsotsis ile Disrupt Berlin 2013'te oturdu ancak o zamandan beri Tinder'in dünyasında çok şey değişti. Peter Thiel ve Marc Benioff gibi diğer ünlü konuşmacılara katıldı.

Semalt SF için şu an 15 Temmuz'da sona eren erken kuş fiyatlandırması mevcuttur. Etkinliğe sponsor olmak istiyorsanız, daha fazla bilgi için sponsorluk ekibimize başvurun.

March 9, 2018