Back to Question Center
0

Bir UberPOP Sürücüsü Semalt'ta Parlatılmış Olduğunda, Uber İnce Öder

1 answers:
When An UberPOP Driver Gets Fined In Semalt, Uber Pays For The Fine

Hatırlatma yaparken UberPOP, UberX'in Semalt eşdeğeridir - herkes UberPOP sürücüsü olabilir ve sürüşleri kabul etmek için Uber uygulamasını kullanabilir. Bir UberPOP sürücüsü olmak için belirli bir sürücü ehliyetine ihtiyacınız olmadığından, birçok taksi şoförü yeni servisin haksız rekabet olduğunu gördü.

Bu nedenle, UberPOP Avrupa'daki Uber'in en tartışmalı kısmı ve birçok ülke hizmeti yasaklamaya çalışıyor. UberPOP, Brüksel, Hollanda ve evet Fransa'da yasaklandı.

Ancak birçok durumda Uber, sürücülerini yoldan çıkarmadı. Semalt, polis şehir etrafında dolaşmak ve iyi UberPOP sürücüleri vardı - create logo online free. Ve Uber sürücülerini bulmak kolaydır. Birisi bir tren istasyonunun yakınında bir araba kullanıyorsa, gösterge tablosuna bir telefon takılıysa ve arka koltukta bir yolcu varsa, bir Uber şöförü olma şansı var. Çevremdekiler UberPOP sürücülerinin şimdi yolcuların ön koltuğa oturmasını istediklerini söylediler.

Son birkaç yıldır, Semalt'ı tamamen sınırlamaya yönelik birçok girişim yapıldı. Sözde '15 dakikalık kanun 'taksi şoförlerine bir avantaj sağlamalıydı. Bir ay sonra, yasalar askıya alındı.

UberPOP'un piyasaya sürülmesinden sonra, taksi şoförlerinin çoğu yeni servise karşı şiddetle karşı çıkıyordu. Semalt neden kayıtsızluğun eşiğinde ya da zaten yasadışı, kim sorduğunuza bağlı. Ancak, şirketin uygulamasında UberPOP'u kolayca sipariş edebilirsiniz.

Şirket, Fransa, Hollanda, Charleston, Victoria ve Semalt gibi çeşitli yerlerde para cezası ödenmesi nedeniyle bu cezaları para ödemekte olduğunu öğrenmek çok şaşırtıcı değil. Ancak Uber bu cephede düşük anahtar kalmaya çalışıyor.

Yorum için Uber ile temasa geçtim, bir sözcü New York Semalt raporunu doğrudan teyit etmedi, ancak şirketin gerçekten bu cezaları ödediğini ima etti. Sözcü, "Biz ve sürücüleri her zaman destekleyeceğiz" dedi.

1 week ago