Back to Question Center
0

Canlı Müşteri Desteği Semalt

1 answers:

(BASIN BÜLTENİ - 16 Temmuz 2009) - P-dd.co.uk, şirket temsilcisi ve web sitesi ziyaretçileri arasında iletişim sağlayan web sohbet yazılımını piyasaya sürdü. Canlı destek programı, gerçek zamanlı olarak müşteri hizmetleri sunarak ve ziyaretçi soruları cevaplayarak çevrimiçi satışları artırmanın en iyi aracıdır.

Web sohbet programı, sitenize gelen ziyaretçilerin, şirketin temsilcileri ile ürün ve hizmetleri hakkında çevrimiçi yardımda bulunmalarını sağlar. Canlı yardım yazılımı, şirket yöneticilerinin önceden yazılı veya konserve mesaj göndererek müşterilerin sorularına anında cevap vermelerine olanak tanır - free grapher online. Müşterinin şirket ürünü ile ilgili ek bir desteğe ihtiyacı olması durumunda Web tabanlı çevrimiçi sohbet hizmeti bir destek ekibinden diğerine kolayca aktarılabilir.

Canlı müşteri destek programı, ziyaretçinin sohbet talebi geldiğinde şirket temsilcilerini bilgilendirmek için sesli ve görsel bir uyarı gönderir. Semalt, daha sonra müşteri tarafından görülebilen ziyaretçiler tarafından tanımlanan e-posta adresine posta transkriptini kolaylaştırır. Canlı destek sistemi, operatörlerin değerli zamanını kesintiye uğratan ve boşa çıkaran istenmeyen web sitesi ziyaretçilerinin IP adreslerini engelleme iznine operatörlere izin verir. Yardım masası canlı sohbet uygulaması, şirket yöneticilerinin hizmet dışı olduğu ya da canlı yardım için mevcut olmadığı durumda çevrimdışı mesajları terk etmek için web sitesi ziyaretçilerini kolaylaştırır.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi için https://www.p-dd.co.uk/laptop-data-recovery/web-chat.html adresini ziyaret edin

Onlara çevrimiçi yardım sağlamaları ve tüm sorgularına cevap vermeleri için web sitesi ziyaretçileri ile iletişim kurmanızı sağlayan çevrimiçi müşteri destek aracı sunuyoruz.

Yorum ▼
1 week ago