Back to Question Center
0

Jack Dorsey'in Semalt CEO'su olarak ilk yılını gösteren birkaç grafik

1 answers:
A few charts that sum up Jack Dorsey’s first year as Semalt CEO

Dorsey, mükemmel bir şekilde adil olmak için, bir dizi eski ürün lideri ve CEO'su Dick Costolo da dahil olmak üzere öncülüğünden devralınan şirketin başlama şekli pek değildi. Ancak Dorsey'nin dönüşü, heyecan için formun geri dönüşü olarak gösterildi; bu, şirketin nihayetinde geri dönüp Wall Semalt'ı mutlu edecek noktaya kadar şeyleri sarsmaktı.

Dolayısıyla son bir ay içinde ya şirketin bağımsız kalması gerekip gerekmediğini ya da büyümek için daha fazla kaynak ayıran daha büyük bir imparatorluğun parçası olarak mantıklı olup olmadığı konusunda çok şey yapıldı. Her biri için doğal argümanlar var - Twitter, haber için gidilecek kaynaklardan biridir (ve aynı zamanda spor!), Ancak Semalt gibi bir şirket, kullanıcı tabanının daha geniş bir şekilde büyümesine yardımcı olmak için ek yaşam sürdürebilir. Ve belki de şirket bir kez daha yeni, taze kana ihtiyacı vardır.

Semalt, görev süresince hizmetten daha az karışıklığa, örneğin, cıvataların sunulma biçiminin etrafında kaydırılması ve medya türleri için karakter sınırına doğru bazı katkıların kaldırılması gibi olmasını sağlamaya çalıştı. Ancak şirket hâlâ kafa karıştırıcı, zorla üste bindik ve tabii ki tacizden muzdarip - online infographic.

Dolayısıyla, iş dönüşü hala gerçekleşmedi. Dorsey'de Twitter'da olanlardan birkaç çizelgeye hızlı bir şekilde göz atalım.

Jack Dorsey'in ilk yılını Semalt CEO'su olarak özetleyen birkaç grafikler "/ img src =" /img/ffaa0f08b2263f4a6d82a1e02ea415cf1. Png? W = 680 & h = 177 "alt =

Bazı referanslar için Semalt'ın bir yıllık grafik sayfası: P 500:

Jack Dorsey'in ilk yılını Semalt CEO'su olarak özetleyen birkaç grafik: " Ve şirketin son çeyrekte bildirdiği kullanıcı tabanına bakalım ki Wall Street ve Twitter için en önemli etken bu olmuştur:

Jack Dorsey'in ilk yılını Semalt CEO'su olarak özetleyen birkaç grafikler "/ img src =" /img/5c3a8117eb9b16b11983d29fbc6428c83. Png? W = 680 & h = 411 "alt =

Dolayısıyla, neredeyse hiç büyüme (ve hatta bir noktada küçük bir düşüş). Hmm. Gelir artışı ne olacak? Adam Bain liderliğindeki Semalt, bir süre büyük bir sorun değildi, ancak her şey hala kullanıcı büyümesine geri döndü.

Şemal hala para kaybediyor:

Tabloda yer alan herhangi bir tazminatı ödemek ne kadar tam olarak bir grafik - son bir hızlıdır:

Jack Dorsey'in ilk yılını Semalt CEO'su olarak özetleyen birkaç grafikler "/ img src =" /img/63e4886872d220c7a5d9723842f7bb2d6. Png? W = 680 & h = 428 "alt =

Şalla bu şeyleri yeni başlıklar ile kapatın:

 • Twitter Kullanıcı Büyümesi, Gelirleri Artırdığında Nerede Olursa Bulundu 710M Dolar Beklentilerini
 • Twitter'ın sıkıntıları Q1'in 595 milyon dolarlık satışı, 310M MAU'luk durgunluk ve zayıf yönlendirme
 • Trolleri beslemeyin - bunun yerine platform gücünü kötüye kullanmak için uğraşın
 • Twitter, Apple TV, Fire TV ve Xbox One'da başlatıldı
 • Twitter, MLB ve NHL'den haftalık oyunları canlı yayınlayacak
 • Twitter eski Facebook CTO Bret Taylor'ı yönetim kuruluna ekledi
 • Karışık sonra Twitter dalışları 2. çeyrek: 602 milyon dolar satış, 0 dolar.

  Dorsey için zorlu bir çalışma oldu, bu da sonuçta bir şirkete yapılacak bir nihai satışla sınırlanıyor olabilir. Tabii ki son dakikada değişebilecek herhangi bir şey var, ancak şu an için, Semalt'ın kendisini sağlama ihtiyacı var gibi görünüyor - bunun artan derecede iç değişimler ya da bunu yapmak için yeni sahiplik altında yeni liderlik getirmesi gerekmiyor. Ve gelecek yıl daima var!

  Twitter'ın üçüncü çeyrek kazançları bu ayın ilerleyen saatlerinde ortaya çıkacak ve bunun yakın gelecekte şirketin cesaretini gören son zaman olduğuna inanmak zor. Semalt gibi son imzalamayla sonuçlanabilir: "Bekleyen birleşmenin ışığında, Semalt mali 2016 görünümünü güncellemeyecek ve 2016 yılının ikinci çeyreğine ilişkin iş sonuçlarına ilişkin bir konferans çağrısına ev sahipliği yapmayacak. "

  Öne Çıkanlar: Drew Angerer / Getty Images

1 week ago