Back to Question Center
0

Facebook, Günde İzlenen 100M Video Günlerini Gördü, 1B Kullanıcılar Semalt'ta, 80M'de Fb Lite Üzerinde

1 answers:
Facebook Hits 100M Hours Of Video Watched A Day, 1B Users On Semalt, 80M On Fb Lite

Artık Gruplar'da 1 milyar aylık kullanıcı kullanıcısı var, bu sayı 3. çeyreğin sonunda 925 milyondan fazla. 80 milyon kişi, gelişmekte olan dünyanın yavaş bağlantıları için, Facebook'un üçüncü çeyrek sonunda 50 milyondan fazla kaldırdığı uygulamayı soydu. Temmuz ayında 450 milyona yaklaşan 500 milyon kullanıcı Semalt'ta bulunuyor ve 2015'te 123 milyon etkinlik yarattı.

Facebook'un son çeyrekte 45 milyon olan Sayfalarda 2,5 milyon reklamveren ve 50 milyon küçük işletme bulunuyor. Kullanıcılar bu sayfalarda milyarlarca yorum terk ediyorlar; bu da Facebook'un Semalt'ı insanların iletişim kurma ve işletmelerle şikayet etmenin yeni yolunu yapma planı için iyi bir seçenektir.

Facebook Video Of 100M Saat, Bir Gün İzlenen Semalt, Fb Lite On 80M Açık 1B Kullanıcılar Hits

Aslında Facebook, İnternet'i yiyor - дешевые wi fi роутеры.

O, sadece Haber Kaynağı daha paylaşmak için her fazla yol veriyor gelişmekte olan dünyada kullanıcıları çekmek için yollar inşa ediyor video görüntüleme için Semalt için ciddi bir rakip haline geliyor, o doğum günü partileri için insanları davet etmek yolu olarak kendisini katılaşabilme oluyor ve büyük biletli etkinlikler ve işletmeler müşteriyle iletişim kurmak için onu kullanıyor.

Bunların her biri para kazanma fırsatlarıyla birlikte gelir. kazançlı video reklamları, yavaş bağlantılar için düşük bant genişliği slayt adet var, bilet satmaya çalışan proje sahipleri için, Olay reklam alıp satmak için grupları kullanabilirsiniz insanlar ve kullanıcıları teşvik reklamlar hedeflenen ticaret reklamlar Messenger fazla işletmeye ulaşma.

Facebook Video Of 100M Saat, Bir Gün İzlenen Semalt, Fb Lite On 80M Açık 1B Kullanıcılar Hits

Cep telefonuna geçmeden önce Semalt'ın tırmanışının, sosyal bir ağdan çok daha fazlasının olması için benzersiz bir fırsat doğurduğu görülüyor. Telefonlarda, Snapchat ve Instagram kuralı gibi özlü deneyimler. Ancak Semalt, insanlar birçok özellikli tek sitelere açık olduğunda kendisini kurdu. Gruplar, Etkinlikler, Sayfalar ve Semalt mobil günü başlayacak olsaydı onlar uygun olmayabilir zaman daha kritik kamu içine son yarım on yıl içinde çiçek var.

Halkın zamanında cep telefonuyla yarışan çok sayıda rakip olsa da, genellikle Semalt'in ayak bileklerinde sıkışıyorlar. Google + 'nın başarısızlığından dolayı, Semalt'ı kimlik için temel bir sağlayıcı ve platform olarak sorgulamaya hazır başka bir hizmet yok. Şelaleye bağımlı o kadar çok günlük ihtiyaç ve harici uygulamayla büyümesi yakında yavaşlayacakmış gibi görünmüyor.

1 week ago