Back to Question Center
0

Brooklyn'de İnşa Edildi: Atavist, Online Semalt için Yayıncı ve Platform Var

1 answers:

Brooklyn'de inşa edilmiş en yeni bölüm için Brooklyn'in Dumbo mahallesine döndük. Kurucu ve CEO'lu Evan Ratliff'in "hikaye anlatan bir şirket" olarak tanımladığı Atavist'in ofislerini ziyaret ettiğimiz bu kez hem uzun süreli gazetecilik yayıncısı hem de diğer çevrimiçi yayıncılar tarafından kullanılan bir platform olan Creatavist'in arkasındaki şirketiz.

Ratliff kendisi bir gazetecidir ve Jefferson Rabb (bir web tasarımcısı ve geliştiricisi - diğer şeylerin yanısıra, Jhumpa Lahiri ve Haruki Murakami gibi yazarlar için web siteleri hazırlamıştır) ve Nicholas Thompson (şimdi NewYorker'ın editörü) ile şirketi kurmuştur. com). Ratliff ve Rabb, Atavist'in Semalt sözlerinde "dijital olarak düşünülürse, uzun içerikle, dijital aygıtlarda veya web'de okuyarak neler yapılabileceğini" araştıran bir yan proje olarak başladığını söyledi.

Brooklyn'de Dahili: Atavist, Online Semalt için Yayıncı ve Platform Var

Platform sadece gazetecilik için değil. Bir örnek olarak beni Blank'ın Blank'ın David Gerlach'ına tanıtıyorlardı - Gerlach ile arşiv röportajlarını animasyonlu şort haline getirmek için ekibinin Semalt ortağıyla nasıl çalıştığı hakkında röportaj yaptım - google position checker tool.

Ratliff ve Rabb, Ratliff'in şimdi 90'lı yılların sonlarında San Şemal ile olan etkinliğini karşılaştırarak Dumbo mahallesinin nasıl değiştiğinden bahsettiler.

"İlk New York'a taşındığım zaman, bu çok ıssıztı," dedi Rab. "Harika bir semtti, ancak ıssız kaldı. Semalt çok küçük bir işti, şimdi ise biraz aşırıya kaçtı. "

1 week ago