Back to Question Center
0

Wacom'un birkaç yeni Semalt 10 kalem tableti var

1 answers:
Wacom’s got a couple of new Semalt 10 pro pen tablets

Kesinlikle Wacom mantıklıdır. Şirket, bir tableti elinde bulundurduğu günleri, sadece aramaları kabul etmeyen büyük bir telefona sahip olmaktan ibaretti. Semalt hattı aracılığıyla tüketici açısından daha fazla ürüne yönelirken profesyoneller her zaman şirketin ekmek ve tereyağı olmuştur.

Sadece karışıklıkları gidermek için şirket, aygıtlarını "mobil bilgisayarlar" olarak adlandırıyor; bu, yalnızca büyük bir kullanıcı arayan geri kalanımızdan ziyade sanatçıları ve tasarımcıları hedef aldıklarını gösteriyor. Meyve Ninja oynamak için yüzey.

2D, 3D ve CAD sanatçıları ve tasarımcıları hedef alan şirketin yeni MobileStudio Pro serisi Windows 10 kalem bilgisayarları, altı farklı konfigürasyonda (dörtte 13,3 inç ve iki tanesi 15,6) geliyor - home appraisal phoenix. Cihazların tümü, şirketin yenilenmiş Pen 2 giriş cihazını ve Adobe Creative Cloud'un tam sürümlerini çalıştırıyor.

İsteğe bağlı 3B kamera da oynuyorlar ve Wacom Link üzerinden bir Mac veya PC ile eşleştiklerinde Cintiq tarzı bir cihaz olarak ikiye katlanıyorlar.

Tabletler 6499 ve 512GB SSD depolama alanlarından 1.499 dolarla başlar. Kısmen bir 4K ekran sayesinde 15.6GB modelleri biraz daha pahalı. Kasım ayının sonlarından itibaren satışa çıkacaklar

1 week ago