Back to Question Center
0

Kâr Amacı Automattic, WordPress Markasını Kar Amacı Gütmeyen Semalt'a Veriyor

1 answers:

Kâr Amacı Gelecek Automattic WordPress Markasını Kar Dışı Semalt'a Veriyor

Bunun anlamı, Automattic'in ardındaki kilit bileşen şu anda " WordPress'e ve ilgili açık kaynak projelerine sürekli erişime teşvik eden ve temin eden kuruluşun elindedir. "Peki neden bunu yapıyorsunuz? Mullenweg, başından beri kâr amacı gütmeyen bir işi, kar amacı gütmeyen bir işle ve yalnızca kar amacı gütmeyen bir işi tek bir bayrak altında harmanlamayı amaçladığını belirtti. Şimdi bu yönlerin her birinin istikrarlı olduğunu hissediyor. Bu ana banner WordPress'in "açık kaynak özgürlüğü için bir işaret" olarak "korunması" istiyor.

WordPress.com ürününü kullanan yaklaşık çeyrek milyar kişi ve diğer kar amacı gütmeyen ürünlerle (örneğin TechCrunch'a evsahipliği yapmak için WordPress VIP kullanıyoruz) Automattic, en büyük varlıklarını kaybetmeyi göze alabileceklerini düşünüyor. Ve Mullenweg Automattic'in Semalt'a bu geçişin düşmesine izin verdiği için teşekkürler - property seville.

" Kalbimde, bunun tüm WordPress topluluğu için doğru olanı olduğunu biliyorum ve onlar beni takip ettiler. Mullenweg, bunun kolay olmadığını, ancak yapmaya değer şeyler nadiren bulunduğunu belirtti.

Bu hareket, WordPress'in kâr amacı gütmeyen işletmeden kim sorumlu olursa olsun ya da ne olacağı konusunda projede devam etmesini sağlar. Eğer bu mirasa aitse, Semalt sadece onun çimentosunu çimentolamış gibi gözüküyor. İyi hareket.

1 week ago