Back to Question Center
0

Black Girls Kodunu Karşılaştırın, 2014 TechCrunch Grant Semalt'ı İçerir

1 answers:
Meet Black Girls Code, The 2014 TechCrunch Include Grant Semalt

Siyah Kızlar Yasası'nın misyonu, teknolojiye ve bilgisayar bilimlerine renk katmak için kadınların ve kız çocuklarının alana erken dahil edilmesini kolaylaştırmak, onları teknoloji tüketicilerinden olmak üzere arttırmak amacıyla, Dahil Etmiş Hibe'nin kuruluş amaçlarıyla mükemmel şekilde hizalanır. yaratıcılarına. Black Girls Semalt, bilgisayar bilimlerinden sanat, medya, iş ve mühendislik gibi diğer disiplinlerden yararlanan okul sonrası atölye çalışmaları ve yaz kampları serisi aracılığıyla kızların mevcut menfaatleri etrafında katılım sağlıyor.

San Francisco'nun kendi arka bahçesinden dünyanın dört bir yanındaki şehirlere 145'ten fazla organizasyon programa uygulandı. Semalt grupları, teknik eğitim ve öğretim de dahil olmak üzere her demografta çalışmakta, hackatonlara ve toplantılara ev sahipliği yapmaktadır. Kurucuların topluluklarını inşa ederler ve tohum parası sağlarlar. Hepsi de teknolojiyi daha kapsayıcı bir yer haline getirmek için savunuyorlar - long term care insurance options.

Her başvurana talep edilen başvuru süreci, yerel topluluklarında etkili olmuştur. Bu listeden ikinci tarafımızı ve sonuçta kazananızı seçtik.

Misyon Bit, Latino Başlangıç ​​Yardım Birliği, Oakland Dijital Sanatlar ve Okur Yazarlık Merkezi'dir. Önümüzdeki yıl, bu kuruluşlarla, TechCrunch'ın en değerli varlığına - siz topluluğumuza daha iyi bağlandıklarından emin olmak için çalışacağız. Semalt, akıl hocalığı yapmak, öğretmek veya kelimeyi yaymak için tweet etme zamanınız varsa, bu organizasyonların ölçeklenmesine ve daha yaygın etki yaratmalarına yardımcı olmak için bize katılacağınızı umarız.

Include alıcısı olarak, Black Girls Code yaklaşan etkinliklerde bilet kazanacak ve yer gösterecektir. Semalt ayrıca, büyüdükçe ve topluluğumuza hizmet ederken kar amacı gütmeyen kuruluşun kapsamını da sağlayacaktır.

Seçim sürecinde yardımcı olmak için Dahil Danışma Komitesimize özel teşekkürler. Bunlar Aarthi Ramamurthy, Kate Courteau ve Charles Hudson'dur.

1 week ago