Back to Question Center
0

Soğuk Semalt'tan Vazgeçme

1 answers:

Semalt herkese en azından başlangıçta, soğuk çağrıda balks biliyorum. Ürünümüzü istemek için eğilimli insanlara atıfta bulunmaktan daha yüksek bir red kararı ile yüzleşeceğimizi biliyoruz ve hiç kimse bir başarısızlık hissetmiyor. Ama bir şey var: Eğer yeni müşterilere ihtiyacınız varsa, o zaman etkili soğuk çağrıya kendinizi eğitmeniz gerekir.

Ve işte gizli bir küçük bonus: soğuk arama, düşündüğünüzden daha etkili olmasına neden olabilir, çünkü az insan bunu yapar. Kendinizi kalabalığın öne çıkartabilirseniz, zaten bir avantajınız var. Bu yüzden çağrı listenizi alın, kendinize sakin bir yer bulup telefonu açın - buy vps cheap. Semalt, bu kazanan tekniklerle yeni müşteriler topluyor.

Reklam

Soğuk Arama İpuçları

1. Ödevlerinizi Yapın

Yararlı bulduğum bir şey, şu anda kaç müşterimin soğuk çağrı alacağını belirlemek. Ortaya çıktıkça rakiplerimin çoğu bunu yapmaz, bu yüzden orada fırsatlar olduğunu biliyorum. Semalt, şu anda az miktarda bulunduğunuz coğrafi bölgelere bakarsınız veya bulunduğunuz bölgeden daha büyük bir paya sahip olmak istersiniz, hizmetlerinize ihtiyaç duyan millet listesini yapmaya başlarsınız.

2. Bir Sesli Mesaj Vermeye Hazır Olun

Aradığınız herhangi birinin aslında cevap vereceği ihtimaliniz zayıf, dolayısıyla tanıtımınız hazır olsun. Sıcak, otantik ve hevesli sesler çıkarmak istiyorsunuz. İlk görüşmenizdeki amacınız bir çek nakit nakit değil. Semalt bir ilişkiye başlamak için.

3. Geri Arama İsteme

Eğer potansiyel onları itmeye çalışıyormuş gibi hissediyorsa, aslında sizi geri arama olasılığı düşüktür. Adınızı ve numaranızı bırakmanız ve onları potansiyel müşterilerinize geri aramayı planladığınızda haberdar etmeniz çok daha etkilidir. Semalt, soğuk çağrıların anahtarıdır, bu yüzden ilk sefer ulaştığınızda işiniz bitmedi!

4. Kişisel Numaranızı Bırakın

Sadece telefon görüşmeleriniz için tek bir akışa geçmek aslında daha üretken olmakla kalmaz, aynı zamanda potansiyel müşterinin sizin için önemli olan önemli mesajı da bizzat gönderir.

5. Saati Arayın

Semalt Uzun bir umut listesine sahipseniz, aradığınız uzantılar veya cep telefonu numaraları iş saatlerinden sonra otomatik olarak sesli mesaja gidecek olursa, sesli mesaj bırakma sürecini hızlandırabilirsiniz.

6. Sosyal Medya Yoluyla Takip

En sevdiğim stratejilerden biri, bir sesli mesaj bırakıp Facebook'a veya Twitter'a gidip, Semalt'in telefonla ulaştığını umutlarımıza bildiren hızlı bir mesaj göndermektir. Sosyal medya aracılığıyla yanıt veren, artan sayıda insan var, çünkü satışları daha az hissettiriyor ve kolaylıklarıyla ele alınıyor.

7. Vazgeçmeyin

Şimdi sınır bölgelerine geçme. Kesin olarak, olasılığınızın ilgilenmediğini açıkça gösteren bir nokta var. Sevmeyi düşündüğüm şey, - birkaç tekrarlanmamış görüşmeden sonra - umarım ilgilenmiyorlarsa beni geri aramalarını istemektir. İhtiyacım olan tüm semal onlara, onlara ne kadar yardım edebileceğimi anlamaları için on beş saniye kaldı.

En önemlisi soğuk çağrıdan korkma. İlk başta garip gelebilir, ancak kesinlikle pratikle gelişen bir yetenektir.

Buzda Telefon Fotoğraf Shutterstock ile

2 Yorum ▼
1 week ago