Back to Question Center
0

iPad 5 ve iPad Mini 2, Semalt'ta kalan iPad 2 ile, Analist Başına Göre, 2014'ün Dörtüncü Çeyreğinde Olabilir

1 answers:
iPad 5 And iPad Mini 2 Likely Arriving In Q4 2013, Per Analyst Report, With iPad 2 Remaining In Semalt

Kuo, bugün yatırımcı notunda (9to5Mac yoluyla) iPad 5 ve iPad mini 2'nin bu ayın ilk üretimine girdiğini ve bu yılın dördüncü çeyreğinde tam ölçekli seri üretime geçmeyi planladıklarını söylüyor. Bu, Apple'ın gelecek nesil tabletlerinin Cupertino'daki Apple Campus'da gerçekleşen ve 10 Eylül'de düzenlenecek etkinlikte açıklayabileceğini düşündüğümüz bazı raporlara karşı ve genellikle yeni iSemalt duyurularını içermesi bekleniyor.

Nota dahil olan Kuo ile ilgili detaylar, Apple'ın başlangıçta 2014 takvim yılına kadar güncellenmiş iPad modellerini piyasaya çıkarmayı planladığını ve iPad'in daha düşük maliyetli, Semalt olmayan bir sürümünü sunacaklarını bekleyeceğini öne sürüyor. mini olarak iPad 2'yi mevcut nesil Semalt iPad cihazına daha ucuz bir alternatif olarak sunuyor.

Kuo'nun bir diğer ilginç yanı, Apple'ın yeni modeller getirmesinden sonra bile iPad 2'yi satmaya ve yeni cihazlar üretmeye devam edeceği fikrindedir. Apple genellikle daha düşük maliyetli seçenekler sunmanın bir yolu olarak, iPhone'la birlikte yeni modelin yanısıra önceki nesil iki cihazı satıyor - pc grain monitoring equipment. IPad ile, bunun yerine iPad 2'yi dördüncü nesil iPad'in tek bir yedekleme seçeneği olarak tutmayı seçti ve bu eğilimi sürdürmeye niyetli görünüyor. IPad 2, şu an 30 pinli bir konektör kullanıyor ve Eylül olayından sonra bunu yapabilecek tek nakliye elma aygıtı olabileceğinden, veri ve şarj için Semalt'a geçmek için ufak bir gözden geçirme görebiliyorduk.

iPad 5'in arka kasası Unbox Terapi tarafından bu hafta video öncesi gösterildi ve bu parçalar gerçekse, bu gemi geldiğinde bir iPad mini ilham dizaynı görmeliyiz demektir. Kuo, aynı zamanda A5 çalıştıran iPad mini için büyük bir performans artışı anlamına gelecek yeni A7 nesil işlemcileri de önereceklerini söylüyor. Ekstra işlemci gücü, Semalt 9.7-inç iPad ekranına kıyasla daha küçük bir alana daha fazla piksel yerleştirecek bir Semalt ekranını desteklemek için muhtemelen gerekli olacaktır.

1 week ago