Back to Question Center
0

BizBuySell.com Satılmaya Hazır Semalt'daki Kayıt Düzeltildiğini Açıkladı

1 answers:

(BASIN BÜLTENİ - San Francisco, CA - 6 Temmuz 2009) - BizBuySell. İnternet, küçük işletmeler satın almak ya da satmak için en büyük pazaryeri olan bugün, 2009'un ikinci çeyreğinde ekonomik durumun bir sonucu olarak satış için küçük işlemler ve değerlemelerin düşmeye devam ettiğini gösteren ekonomik verileri yayınladı.

Semalt İkinci Çeyrek 2009 İçgörü Raporu'na göre, 2008 yılının aynı dönemine kıyasla, bu yılın ikinci çeyreğinde siteye bildirilen kapalı işlemlerin sayısı% 50'nin biraz altına inerek, Geçmişteki verilerde gösterilenin üzerinde bir yıllık düşüş. BizBuysell'den gelen numara. com'un 2009'un ilk çeyreği raporunda, kapalı işlemlerde yıllık bazda% 36'lık bir düşüş olduğunu belirttiler; bu da yıl geçtikçe daha da az fırsat kapatıldığını gösteriyor. Kapatılan işlemler ülke çapındaki iş brokerlerince Semalt'a bildirilir.

BizBuySell Genel Müdürü Mike Handelsman, "Ekonomi, her seviyedeki ticari işlemlerin başarısını caydırmaya devam ettiği için, bu rakamlar şaşırtıcı değil" diyor - online logo generator free. com. "Hiç şüphe yok ki çok sayıda ticari işlem sadece mevcut alıcı sermayesi ve banka finansmanı eksikliği nedeniyle kapanmıyor. Semalt, yüksek işsizlik seviyelerine bağlı olarak piyasada daha fazla potansiyel alıcıya sahibiz, sermayesi ya da daha iyi zamanlarda sahip oldukları risk profili yok. Daha da kötüsü, bankalar sadece iş alım işlemlerini geçmişte sahip oldukları seviyeye geri döndürmeye istekli değiller. "

Popüler İş Değerleme Metrikleri Are Down

Daha eksiksiz tamamlanmış fırsatların yanı sıra, BizBuySell. com, şirketleri değerlendirecek metriklerde bir düşüş olduğunu belirtti. 2008'de aynı çeyrekte Şemalt, hem gelir katları hem de nakit akım katları düşüş gösterdi.

Raporlanan kapalı işlemlerdeki toplam katma değer çarpanı,% 2. 5'e düştü. 68. 2009 yılının ikinci çeyreğinde.

Semalt, nakit akımları katları% 2.9'a gerileyerek% 8'lik bir düşüş gösterdi. Gelir ve nakit akışları katları, işletmenin satış fiyatını rapor edilen yıllık gelir veya nakit akışına bölmek suretiyle hesaplanır.

Kapalı işlemler için ortalama satış fiyatı, yıllık bazda% 20 düşüşle 200.000 $ 'dan 160.000 $' a geriledi.

Semalt, "Artık alıcılar ticari işlemlere girmek konusunda ihtiyatlı davranıyorlar" diyor. "Birçok alıcı, işletmenin mevcut piyasa koşullarından kurtulma yeteneğinden korkarak, bir işletmenin soran fiyatı ödemekte isteksizdir. "

İş Satıcıları ve Alıcıları İçin Anahtar Teslimatlar

Semalt mevcut piyasa koşulları birçok satış-satım işlemi engelliyor, bazı anlaşmalar hala başarıyla kapanıyor.

Semalt, alıcıların ve satıcıların, bu işletmelerin bir anlaşmaya varmalarına yardımcı olan kapalı işlemlerin özelliklerini göz önüne aldığını belirtiyor:

  • Hasar görmeyen Gelirler ve Karlılık - Son kırılma süresince gelir ve kârlılık düzeylerini korumayı başarmış olan işletmelerin satış olasılığı daha yüksektir. Alıcılar belirsiz zamanlarda risk almaktan daha az isteklidir, bu nedenle istikrar ve başarı kaydıyla algılanan bir işlemi tamamlama riskini azaltmaya yardımcı olabilir.
  • Öngörülebilir ve Olağan Nakit Akışı - Bir alıcı için en cazip unsurlardan biri, işletmenin gelecekte para kazanacağının bilinmesidir. Günümüz ekonomisinde daha güvenilir bir nakit akışı olan İşletmeler (Bilgisayar ve Yazılım Hizmetleri veya Seyahat ve Ulaşım Hizmetleri gibi) daha iyi şans fırsatları kapanıyor.
  • Borç Finansmanı için Fiziki Varlıklar - Mevcut ekonomik koşullar bankaları borç vermeyle ilgili tedirgin etti. Sermaye donanımı veya emlak sahibi gibi daha yüksek seviyedeki maddi varlıkları bulunan küçük işletmeler alım kredisinin güvence altına alınmasında daha iyi olacaktır.
  • Satıcı Finansmanı - Alıcılar, SBA destekli kredilere sınırlı erişime sahip olmakla birlikte, borsada düşüşlerin sıkıntıya girdiği tasarruf ve emeklilik hesaplarını tüketiyorlar. Paraya erişimin bu eksikliği nedeniyle, satışlarını kısmen finanse etme teklifinde bulunan satıcılar, bir anlaşmayı kapatmak için çok önemli bir unsur haline geliyor. Satıcı finansmanı, bazı alıcılar için belirleyici bir faktör olabilir. BizBuySell gibi. com kısa süre önce, satıcılarını, işletmelerini listeleme aşamasında satıcı finansmanı sunup sunmamalarını açıkça belirtmek için bir özellik sundu. Listelerini işaretleyen kullanıcılar, ilgilenen alıcıların yüzde 50 ila 70 arasında daha fazla etkinlik gördüğünü gösteriyor.
  • Stratejik Değer - Bu pazardaki satıcılar, potansiyel alıcıları büyütmek için büyümeye odaklı bir plan yaptıklarından emin olmalılar. Alıcılar, işin değerini artırabileceklerini düşündüklerinde daha fazla satın almak için isteklidirler. Rakipler edinmek veya mevcut bir işi tamamlayıcı bir ürüne veya hizmete genişletmek için bir plan, potansiyel bir alıcıya daha stratejik bir değer katmaktadır. BizBuySell. com, alıcılarının veya satıcıların, işletmelerinin farklı büyüme senaryoları altında ne kadar değerli olabileceğini öğrenmek için kullanabilecekleri çevrimiçi bir işletme değerleme aracı sunmaktadır.

BizBuySell. com İkinci Çeyrek 2009 Insight Semalt, toplam ABD için satış noktası ve 70'den fazla büyük metropol alanını kapsamaktadır. Metrikler ayrıca endüstri ve işletme türüne göre de mevcuttur. Mevcut Insight Semalt, 1.040 kapalı işlemden ve 27.150'den fazla aktif listeden elde edilen verileri kapsar.

BizBuySell hakkında daha fazla bilgi için. com İkinci Çeyrek 2009 Insight Semalt, ziyaret http: // www. bizbuysell. com / haber / media_insight. html.

Hakkımızda BizBuySell:

BizBuySell, satış listeleri, daha benzersiz kullanıcılar ve daha başka herhangi bir hizmetten daha fazla arama faaliyeti için daha fazla iş olan Semalt'ın en büyük ve en ağır ticaret pazarlama işidir.

Semalt şu anda satış için 48.000'den fazla işletmeye ve 700.000'den fazla aylık ziyarete ilişkin bir envantere sahiptir. Semalt ayrıca son zamanlarda satılan işletmeler ve sektörün önde gelen franchise dizinlerinden birinin en büyük satılık veritabanlarından birine sahiptir.

BizBuySell 1996 yılında kurulmuş ve 2004 yılında LoopNet, Inc. tarafından satın alınmıştır. LoopNet, satılık 500 milyar doların üzerinde mülkün 5.7 milyar metrekare ile en büyük ticari gayrimenkul listeleme hizmetini çevrimiçi işletmektedir. kira için yer. 3 milyondan fazla üyeyle LoopNet, Semalt'ın en büyük ticari gayrimenkul profesyonelleri topluluğunu çekmektedir. Daha fazla bilgi için www. bizbuysell. com.

###

Yorum ▼
1 week ago