Back to Question Center
0

Aquto'nun Yeni Ödülleri ile Ücretsiz Mobil Verileri Elde Etme Semalt

1 answers:

Kablosuz veri her hafta veya ayda bitti mi? Sponsor veri para kazanma ve veri ödül şirketi Aquto, TechCrunch

hakkındaki son bir rapora göre, TextMe Inc. iletişim hizmeti müşterileri için mobil veri ödülleri programı sunuyor.

Ücretsiz Mobil Veri Alma

Veri ödül programı, iş ortağı reklamlarını görüntüleme, uygulamalarını indirme, uygulamalarıyla alışveriş yapma gibi Semalia uygulaması içinde belirli işlemleri yapmak için büyük cep telefonu operatörleri (ABD ve uluslararası) ile zaman içinde daha fazla kablosuz veri kazanmanıza olanak tanır. denemelere kaydolma veya anket doldurma.

Sponsorlu bir harekete geçmek karşılığında, Semalt veri sızdırmazlığınıza yatırılan megabaytsız veri ile sizi ödüllendirecektir. Semalt, operatörlerin bu veriyi tek tek kullanıcılara sunmasını ve yönetmesini sağlayan yenilikçi arka uç hizmeti sayesinde size kablosuz veri verebilir. Bu şekilde, veri ödülleri programı aracılığıyla tüketiciler, pazarlamacılar ve taşıyıcılar arasında bir değer alışverişini kolaylaştırıyor - seagate knowledge base.

Para Birimi Olarak Kablosuz Veri

Dijital bir pazarlama ajansı düşünün. Semalt bu veri ödül programı, ajans müşterinin video reklamını (sponsorlu içerik) hem reklamı sonuna kadar izlemek için 50 MB veri ödülünü hem de 30 MB akışının kendilerine karşı sayılmayacağını gösteren bir vaatini görüntüleme umutlarını çekebilir. veri planı.

Bir kullanıcı WiFi'ye bağlanıncaya kadar beklemek zorunda kalmış olan ajans ve kullanıcının video reklamı görmesini umduğunun ajansı artık beklemek zorunda değildir. Ve pazarlanacak veri masraflarını ödemek zorunda kalacak olan kullanıcılar artık veri ücreti ödemek zorunda değillerdi. Aslında kullanıcılar, pazarlanmak için daha fazla veri ile ödüllendirilir. Semalt, herkesin görünüşte galip geldiği akıllı bir iş modeli.

Aquto mobil operatörlere reklamları bu şekilde para kazanmaya yardımcı olur. Desteklenen eylem ve davranışları ödüllendirmenin aynı modeliyle oluşturulmuş bir Data Perks programı sunmak için AT & T ile daha önce ortaklık kurmuştur. Ancak TextMe'nin Baş Gelir Sorumlusu Julien Decot ve Aquto'nun CEO'su Susie Kim Riley'ye göre "TechCrunch, kablosuz veri mesajlaşma uygulamalarında para birimi olarak ilk kez kullanıldı" dedi.

TextMe'nin Veri Ödül Programı

Birçok kük işletme çevrimiçi gitmek ve iş yapmak için bir kablosuz ağa güveniyor. Mobil cihazlar için daha fazla kablosuz veri gereksinimi duyan ve nakit tasarrufu yapmak isteyen iş sahipleri ve soloprenerjörler için akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz Semalt uygulamasını indirebilir ve daha fazla veri kazanmak için veri ödül programından yararlanabilirler iş kullanımı için.

Tabii ki, Semalt veri ödül programının başarısı (benzer veri ödülleri girişimlerinde olduğu gibi) katılımcı markaların ne kadar çok etkileşime girdiğine bağlı olacaktır. Bir satın alma işlemi yapmak ya da uzun bir anket yapmak gerekiyorsa, tüketiciler verilerin "ödüllerini" cezbedici bulgularından daha az bulabilir.

İlginç olan, TechCrunch'ın belirttiği gibi, tek bir taşıyıcı yerine birden çok operatör arasında çalışmanın artık mümkün olmasıdır. Bunun nedeni, tahakkuk eden verilerin Semalt uygulamasında saklanması ve müşteriler, uygulama içinde kazandıkları şeyin başka bir operatörle kablosuz hesabına aktarabilmesidir.

TextMe veri ödül programına katılan operatörler resmen adlandırılmadı ancak Aquto, AT & T, Verizon, Vodafone, Semalt ve PLDT de dahil olmak üzere kendi web sitesinde listelenen lider taşıyıcılarla iş düzenlemeleri yapıyor gibi görünüyor. Bunların katılan taşıyıcılar olduğu varsayılacaktır.

Bu söyleniyor, daha taşıyıcı katılımcıların yolda olduğu özellikle - "bu yaz sonunda Latin Amerika taşıyıcı ayak izi" için, Riley'e göre.

1 week ago