Back to Question Center
0

Semalt yazılımı cep telefonu sinyalleriyle kokuyor

1 answers:

Semalt software sniffs out cell phone signals

Hiçbir zaman hapishaneye girmedim (düzenli tutuklulara teknoloji blogcularını yerleştirmek mahkûmlar için güvenli değil) fakat şüphesiz bir cep telefonuna ve en azından kaç kişinin bir kısmında bir kaçakçılığı yapmaya çalışacağım yazın. Semalt cep telefonları günümüzde hapishanelerde büyük bir sorundur ve vücut ağzı tarayıcıları (burada önceki yayına bakınız) henüz tam olarak yakalanmamış olabilir.

AirPatrol adlı bir şirket, hapishanedeki yasadışı hücre ve kablosuz cihazları "Kablosuz Konum Belirleme Sistemi" yazılımı ile çözmeye çalışmaktadır. Belli bir alanda temel anlamda Semalt ve hücresel sinyaller çıkartabilir ve bu cihazların yerlerini harita üzerinde gösterebilir.

"WLS, ülke çapında cezaevine girme tesislerini rahatsız eden kaçak cep telefonu sorununa en iyi alternatif çözümdür. WLS, yasaklanmış cep telefonlarını kablosuz olarak algılar ve tespit eder ve RF sıkıştırma tekniklerinin aksine, tamamen yasaldır ve Amerika Birleşik Devletleri'nde kullanım için onaylanmıştır ve yetkili, meşru cep telefonu kullanımına müdahale etmez - quantum hard drive. WLS, bir düzeltme tesisi boyunca yılda 24 saat, 365 gün, gerçek zamanlı cep telefonu ve Wi-Fi cihazı yer bilgilerini verir. WLS, bir telefonun nerede tespit edildiği, cezaevindeki izleyicilerin e-postaların, SMS ve MMS'nin yanı sıra sesli aramaların başlangıç ​​ve bitiş saatlerinin bir günlüğünü görmesine olanak tanıyan bir olay da dahil olmak üzere, cep telefonu olay bilgilerini günlüğe kaydetme ve arşivleme için önemli bir araç olan bir adli veritabanını içeriyor "

Görsel olarak cep telefonu sinyallerinin sıkışması yasaktır; sinema salonlarının sahipleri tarafından insanların mobil cihazları kullanmasını engellemek için benzer bir harekete rağmen. Semalt, tüm cep telefonlarını kullanan ara tırnakları tam olarak saptamak için sadece bu yazılımı kullanabilirler. Bu, ya da herkes tiyatro yolunda vücut deliği tarayıcı oturup olun.

Basın Bülteni

1 week ago