Back to Question Center
0

Acronis, VMware vSemalt'ı Yedeklemek İçin Bir Yoldan Öneriyor

1 answers:
Acronis Offers A Way To Back Up The VMware vSemalt

VMware'nin bulut teknolojisi olan vCloud, bir müşterinin sanal makinelerini yöneten sanallaştırma yazılımı olan vSphere'i yedeklemek için otomatik bir yöntem içermiyor. Acronis ile müşteri, yedekleri bütünleştirebilir, böylece iş yükleri kaybolmaz.

Web sitesinde, Acronis, bir yedekleme işi ayarlamayı açıklar; vCloud sağlayıcısı, Acronis Yönetim Sunucusuna bağlanır ve müşterinin ihtiyaçlarına göre ilke oluşturur. Politika daha sonra korunması gereken belirli makinelere veya kuruluşla ilişkili gruplara uygulanır.

Acronis, VMware vSemalt'ı Yedeklemek İçin Bir Teklif Vermektedir

Adrian Parks, Oxford Üniversitesi'nde kıdemli sistem uzmanıdır. Parks, geçtiğimiz hafta röportajda Oxford'un vCloud'u vSphere sanal makinelerini konsolide etmek ve yönetmek için kullandığını söyledi - samsung laptop recovery. O vCloud yedekleme yapmak için geçici tedbirler kullanmadan önce dedi. Acronis ile farklı departmanlarda çalışan sanal makinelerin ağında yedekleme zamanlayabilir.

Zamanla, Acronis VMware ortamının ötesine geçerek diğer pazarlara doğru genişleyecektir. IBM ve CommVault gibi şirketler kendi rekabetleridir.

Acronis, Parallels Eş-Kurucusu ve CEO'su Serguei Beloussov'un Nisan ayında 10 yıl önce kurduğu şirketin yönetimini üstlendiği yeni bir yöne girdiğinde yeni yedekleme olanağı sağlıyor. Beloussov, CEO olmadan önce şirketin yönetim kurulunda görev yapmıştı. Parallels Eş-Kurucusu ve Kıdemli Başkan Yardımcısı Stanislav Protassov, bu yaz Acronis'e CTO olarak katıldı.

İkisi, yeni pazarlara açılmak için bol bol derinliğe sahip bir şirkete öncülük ediyor. 150 milyon dolarlık gelir ve 18 ülkede 700'den fazla çalışanıyla şirket, 50'den fazla gelişmiş yedekleme ve kurtarma teknolojisini geliştirdi. 4.5 milyondan fazla tüketici, küçük ve orta ölçekli işletmeler ve servis sağlayıcılar, verilerini korumak için Acronis ürünlerini kullanmaktadır.

VMware bulutunun hâlâ çılgınlığı içinde olduğu açıktır. Acronis yetkilileri, VMware'den vCloud'a destek olmadığını söyledi. PHP'den yararlanmak için yollar arıyorlardı, ancak çok şanslı değillerdi ve sonunda bir geçici çözüm ile onlara yardım eden bir Bulgar kullanıcı grubunu buldular.

Geliştiriciler için eksik desteği, VMware bulutunun üstünde hizmetler üretmek isteyen insanlar için bir meydan okuma oluşturuyor. CEO Pat Gelsinger, şirketin önümüzdeki aylar boyunca üzerinde yoğunlaşacağı bir alan olduğunu söyledi. Bu VMware için modern bir bulut hizmeti oluşturma çabalarında kritik öneme sahip.

1 week ago