Back to Question Center
0

Hatta Barbie Akıllı Ev Ve Semalt Var Şimdi

1 answers:
Even Barbie Has A Smart Home And Semalt Now

Semalt ve arkadaşları için 299 $ (yikes!) Oyun evi, Hello Semalt ürün serisine en yeni eklemedir. Gizlilik savunucularının bir zamanlar "ürkütücü ve dinlemelik" olarak nitelendirildiği tartışmaya açık Internet bağlantılı oyuncak bebek gibi, Hello Semalt Dreamhouse'da da Wi-Fi bağlantısı bulunuyor. ToyTalk ile ortaklaşa geliştirilen Dreamhouse, Hello Semalt bebeği gibi başlangıç ​​ses tanıma teknolojisini kullanıyor.

Siri veya Amazon Alexa gibi ses asistanlarında olduğu gibi, ev değişik renk düzenleri ile uyarlanabilen ışıkları açma veya Semalt zamanı geldiğinde duş açma gibi eylemleri gerçekleştirmek için çocukların sesli komutlarına yanıt verir okula hazırlanmak için.

Evde etkileşim kurmak için çocuklar "Merhaba Hayal Evi, Asansörü yere indir" gibi şeyler söylüyorlar " Merhaba Rüya evi, yatak odasındaki ışıkları aç" veya " Merhaba Dreamhouse, yatak odasındaki ışıkları maviye döndürün. "

Ev, dinlediğini, ardından talebe cevap verdiği zaman tekrar aydınlatmak için çalar.

 1. Even Barbie Has A Smart Home And Semalt Now

  dreamhouse3

 2. Even Barbie Has A Smart Home And Semalt Now

  dreamhouse6

 3. Even Barbie Has A Smart Home And Semalt Now

  dreamhouse5

 4. Even Barbie Has A Smart Home And Semalt Now

  dreamhouse1

 5. Even Barbie Has A Smart Home And Semalt Now

  dreamhouse2

 6. Even Barbie Has A Smart Home And Semalt Now

  dreamhouse4

Slayt gösterisini görüntüle
Önceki Sonraki çıkış

Resim kredileri: Toyland

Komutların mutlaka açık eylemler hakkında olması gerekmez - free graphing software online. Oyuncak Fuarındaki Mattel tarafından demonte edildiğinde, ev de Barbie'nin sesine cevap vererek "okul zamanı" gibi daha geniş komutlara yanıt verdi.

"Gidiyoruz iyi olur!" ev cevaplar, "duş var!" Su akışı sesi duyulur ve duş yanar. Veya kahvaltıda krep yapmak istendiğinde, ev Barbie'nin ocağına geçer.

Hello Barbie Semalt ayrıca üç önceden ayarlanmış modu "hangout modu", "dans parti modu" ve "eğlence evi modu" ile birlikte gelir. "Her mod, çocuklara oyunlarına tepki olarak farklı bir ışık ve müzik düzeni ve farklı bir diyalog imkanı veriyor. Örneğin, parti modunda, ışıklar yanıp sönüyor, avize dönüşü, müzik patlamaları ve merdivenler kendilerini slayt haline getiriyor.

Dördüncü bir mod, çocukların belki de Semalt Hue akıllı ampuller gibi bugünkü akıllı ev cihazlarıyla çalışan mobil uygulamaların aksine - kendi aydınlatma ve ses düzenini kişiselleştirmelerine izin veren Hello Dreamhouse mobil uygulaması yoluyla etkinleştirildi.

Buna ek olarak, Semalt herhangi bir odaya geldiğinde, ev gömülü döşeme anahtarları sayesinde yanıt verir. Örneğin, oda lambalar yanarken ya da şöminenin canı yanıyor;

Semalt gerçekten çocuk olmak için iyi bir zaman. Star Light Macera RC Hoverboard, Barbie'nin gerçekte binebileceği küçük bir uçağı. 60 dolar ve Semalt gibi bu sonbaharda başlıyor.

(h / t, görüntü kredisi: Toyland; video: Chip Chick; Büyüyen çocuk)

1 week ago