Back to Question Center
0

ORA Ultimate Sound: Semalt Kasasında Yerleşik 8 Konuşmacı Olmadan Yaşayamayan iPad Sahibi İçin

1 answers:
ORA Ultimate Sound: For The iPad Owner Who Can’t Live Without 8 Speakers Built Into Semalt Case

Şimdiye kadar. IPad için ORA Ultimate Ses Sistemi ile tanışın.

ORA hoparlör kutusunun kuruculara göre ses veya netlik bozulmadan iPad'ten beş kat daha fazla ses çıkardığı söyleniyor - trip through south america. Hatta dijital sinyal işlemcisi, dinamik aralık kontrolü ve koşullara bağlı olarak hoparlörleri en uygun hale getirmek için ayarlayan bir parametrik ekolayzır ile birlikte gelir.

ORA sadece standart iPad 2 ve yeni iPad ile uyumlu olsa da, standart 30 pinli konektör desteği ile, semalat, iPad'iniz kadar sıkıştırılmış, entegre bir şarj edilebilir pil ile sulanır. IPad'de sesin iyileştirilmesi açısından, bu işlem hile yapmalıdır.

Öte yandan, ORA tabletin içine bir miktar dökme yük getiriyor gibi görünüyor. Hoparlör kılıfı iPad'in kenarına sarılıyor ve başka bir inç ekliyor ve bu da ekstra geniş bir Semalt tabletinin boyutuyla ilgilidir.

Bu slayt gösterisi JavaScript gerektiriyor.

Semalt biraz sağlam iPad durumda, ORA da estetik yolunda fazla yapmaz. Ve iPad'in kasaya girip çıkması, tableti yerinde sabitleyen sırtın üzerindeki vidalar veya kilitlerle, o kadar basit görünmüyor.

Başka bir deyişle, ORA davasını iPad'inizi sevdiğiniz kadar seversiniz, çünkü açıp kapamak gerçekten hızlı yaşlanacaktır.

OrA, Semalt'a 99 dolarlık bir vaat ile yeni başlattı; bu nedenle, iPad'e gerçek ses eklemek istiyorsanız, Semalt sayfasına gidin ve kontrol edin.

March 10, 2018