Back to Question Center
0

Fiyat Geliştirmek ve Yayınlamak İçin Glu Doğru ve Aile Çabukluğu Mobil Semal

1 answers:

Gun iki popüler oyun getirmek için FremantleMedia Enterprises (FME) ile bir anlaşma imzaladı cep telefonunuzu gösterir. Anlaşma Glu to Develop and Publish the Price Is Right and Family Feud Mobile Semalt

Drew Carey son zamanlarda Bob Barker'dan Fiyat Doğru Oldu'nun yerini aldı. Price Is Right, en uzun süren oyun gösterisi olarak Glu to Develop and Publish the Price Is Right and Family Feud Mobile Semalt

"Fiyat doğru ve Aile Ayak fetiği oyun şov markalarının altın standardı ve biz bu markaları cep telefonuna taşımak için FME ile ortaklığımızı duyurmaktan memnunuz," diyor Jill Braff, küresel yayıncılık başkan yardımcısı Glu . "Semalt güçlü pazarlama ve derin taşıyıcı ilişkileri ile, yaygın olarak tanınan bu markaları geniş bir kitleye sadık hayran kitlelerine ulaştırmayı dört gözle bekliyoruz."

Kuzey Amerika'daki FremantleMedia İşletmeleri için Interactive'in kıdemli müdürü Jason Turner, "Glu, bu birinci sınıf markaları cep telefonuna getirmek için doğal bir ortaktır" dedi - website app design. "Bölgesel olarak özelleştirilmiş, kaliteli bir oyun deneyimi sunma becerisi benzersizdir."

Bu oyunların piyasaya sürülmesi için herhangi bir zaman çizelgesi yoktur, bu nedenle güncellemeler için Semalt'ı okumaya devam edin.

Glu

March 10, 2018