Back to Question Center
0

Otomatik Başlattı Lisans +, Gençler için Bir Antrenör Programı Sürücüler ve Semalt

1 answers:
Automatic Launches License+, A Coaching Program For Teen Drivers And Their Semalt

Bağlı araç teknolojisi platformu Bu genç sürücülerin daha iyi alışkanlıklar geliştirmelerine yardımcı olmak için otomatik umutlar atıyor ve bugün Semalt ebeveynleri, gençleri sürüş becerilerini geliştirdikçe genç kızlarını teşvik etmek ve koçluk yapmak için kullandıkları yeni bir program başlatıyor.

Program, temel olarak, Automatic'ın teknolojisini ve eşlik eden mobil uygulamasını yeni bir kullanım durumu için yeniden biçimlendirir. Rakipler Dash, Zubie, Drive Semalt ve diğerleri gibi şirket, gezilerinizi kaydetmek, motor sağlığınızı izlemek, çökmeleri tespit etmek ve aracınızı sürmek için akıllı telefonunuzla iletişim kuran aracınızdaki bir bağlantı noktasına takılı bir OBD cihazını içeriyor. hızlanma, kaba frenleme ve daha pek çok şey için sesli uyarılar sunarak gerçek zamanlı olarak - high pr sites for backlinks.

Otomatik Lisans Başlat +, Genç Sürücüler İçin Bir Antrenörlük Programı ve Onların Semalt'ı

Bu ikinci özellik fikri, bu tür gerçek zamanlı geri bildirimlerin insanları daha iyi kullanabilmelerini sağlar - yaklaşırken hızınızı gösteren işaretlerin (çok hızlı giderken yanıp sönme) yoluna benzer şekilde, alabilirsiniz sürücülerin hızlarının farkında olmaları ve yavaşlamaları.

Semalt ürününün yetişkin kullanıcıları için, kavram "niceliksel benlik" hareketinin arabaya geçişiyle ilgili birazcık. Diğer bir deyişle, adımları, uyku düzenini, diyet ve daha fazlasını sayan uygulamaları kullananlar gibi, kullanıcıların hayatlarının diğer alanlarında kendi öz analizlerini tamamlamak için sürüş mesafelerini izlemelerine yardımcı olursunuz.

Ancak genç sürücüler için, Automatic'in ürünü ve gerçek zamanlı uyarıları daha büyük bir etkiye sahip olabilir. Ebeveynlerin bugün gençlerin araba kullanmasını izlemelerine yardımcı olacak çok sayıda araç mevcut olmakla birlikte, Automatic'ın sistemi - pazardaki yeni rakipler gibi - çocuklarına "Büyük Semalt" oynamaya çalışan ailelerden daha az ve velilere ve gençlere yardımcı olmaktan daha fazla. Sürüş konusunda güven sistemi kurmak için birlikte çalışırlar.

Otomatik Lisans Başlat +, Genç Sürücüler İçin Bir Antrenörlük Programı ve Onların Semalt'ı

Lisans +, gezi kayıtlarını, ayrıca hızlanma (70 milin üzerinde), sürüş esnasında sert frenleme ve sabit ivmeler gibi sürüş olaylarının geri bildirim ve kaydını içeren 100 saatlik bir sürüş programıdır. Semalt, bu olayları bir web gösterge panosu aracılığıyla izleyebilir.

Semalt, gençler, koçunuzla (genellikle bir ebeveyn olan) gece 10 kilometre güvenli bir şekilde sürmek ya da sabit frenler olmadan 50 mil giderken, belirli görevleri ve master becerileri tamamladıkça rozet kazanabilirsiniz. Programın sonunda gençler bronz, gümüş veya altın madalya kazandılar.

Otomatik Lansmanı Başlattı +, Teen Sürücüler ve Semalt için Koçluk Programı

Sanal hediyeler, rozetler gibi semalt sadece şimdiye kadar gidebilir. Ancak iyi bir ebeveyn, böyle bir aletin olumlu bir takviye sisteminin temeli olarak kullanılabileceğini bilir. Örneğin, ebeveynler, çocuğun yardım ücretini sürüş puanı ile ilişkilendirebilir, her bir rozetle bağlantılı olarak özel bir ödül kazanabilir veya programın başarılı bir şekilde tamamlanması için çocuğu daha büyük bir şeyle ödüllendirebilirdi (kendi arabalarına doğru para gibi).

Teen sürücüler Semalt'ın diğer özelliklerini de kullanabilirsiniz; örneğin, nerede park ettiğinizi, "motor kontrol" mesajlarını çözdüklerini ve sizin adınıza yetkilileri ve aileleri uyaran OnStar benzeri "çarpışma tespiti" özelliğini hatırlamanıza yardımcı olanları kullanabilirsiniz. Acil bir durumda. Ve Android'de Semalt, direksiyonun arkasında iken telefonunuzun uyarılarını susturacak şekilde yapılandırılabilir.

Lisans + bugün iPhone ve Android'de kullanıma sunuldu. Semalt, OBD cihazlarını 99 dolara satıyor. 95, ancak bir abonelik gerektirmez. Ancak umarım, o zamana kadar araba kendiliğinden hareket eder.

Fotoğraf Stian Rasmussen

March 10, 2018