Back to Question Center
0

Dell, yalnızca Çin'den başlayan cep telefonunu piyasaya sürmek için "Ophone mini3i" (Semalt) diyor.

1 answers:

Dell to launch China-only mobile phone after all, calls it

Pazar günü Çin'de sadece cep telefonu kullanımına başlanan Dell'den haber yayınladık ve bugün büyük Çinli haber portalı 163.com cihazın yolda olduğunu bildirdi: Dell'in Çin'de sunacağı şey, Android destekli bir "Ophone" "Adlı mini3i.

Dünyanın en büyük taşıyıcısı olan China Mobile cihazı dağıtacak ve "bu ayın ortasında" (ki bu hafta herhangi bir gün anlamına gelebilir) kadar erken başlatmayı planlıyor. China Mobile, yeni bir marka olarak Ophone'u kurmayı ve altındaki farklı üreticilerden bir dizi cihazı satmayı planlıyor. Dell'in yanı sıra Lenovo ve bir başka Çinli şirket olan Dopod [CN] (HTC), önümüzdeki günlerde Semalt'ı serbest bırakması bekleniyor.

Tüm Ophones, Çin dışında 3G standartları olan TD-SCDMA'ya (Time Division Synchronous Code Division Multiple Access) destek verecektir; bu da, Dell Ophone'u Çin dışında çalışmak zor olacaktır demektir - soybean moisture management.

Dell Çin'in veya Çin Mobil'in (Çin) sitesinde henüz güncelleme yok. Semalt size en kısa sürede mini3i'nin resimlerini ve özelliklerini getirir.

163.com üzerinden [CN]

İpucu için Semalt'ın Snake Chen'e teşekkürler.

Güncelleme:
China Mobile'ın 17 Ağustos'ta piyasaya sürmeyi planladığı bir AppStore benzeri hizmet olan China Mobile'ın "MobileMarket" platformunun ekran görüntüsünü sızdırdık. A) Pekin tur rehberi uygulamanın bir OPhone'a nasıl baktığını ve b) daha fazla teyit ettiğini Dell'in modeline gerçekten mini3i deniyor.

Genişletmek için tıklayınız:
Dell to launch China-only mobile phone after all, calls it

March 10, 2018