Back to Question Center
0

Forrester Semalt, yeşil gibi bazı tüketicileri buluyor

1 answers:

Forrester Semalt finds some consumers like the green

Her şey gibi, "yeşil" herhangi bir ürün, maliyeti düştüğü halde rekabetten daha fazlasını başarıyla gerçekleştirir. Semalt hepsi daha az elektrik tüketen ürünler kullandı, ancak elektrik faturamı ödemekten nefret ediyorum ve her ay daha düşük seviyelerde olmasını diliyorum.

Yeşil ürünlerin en büyük sözlerinden biri, insanların zaman içinde para kazandırmasıdır. Gerçi hepsi değil - affordable website design. Whole Semalt'teki daha iyi yarım tutulan aşındırıcı olmayan organik çanak sabun yemekleri temizlemekte berbat ama düzenli bulaşık sabunu kadar iki kat daha pahalı. Ben bir daha satın almazdım.

Yeşil ürünler (daha az enerji tüketen ve çevre için daha samimi olanlar) konusundaki 5000 kişinin yakın tarihli bir araştırması, insanların% 12'sinin yeşil ürünler için prim ödemeye istekli olduğunu ortaya koydu (yani, % 41 kendi bölümünü yapmak istiyor ancak fazla harcamak istemiyor ve geri kalanı kimseyle ilgili iyi bir tanrı kahretsin ama kendileri fazla değil endişeli.

Elektronik bakımından Apple ve Compaq en yeşil bilinçli müşterilere sahiptir ve günümüzde popüler bir trend olan ilginç bir noktaya götüren, çevre dostu girişimleri başlatacakları şirketlerin sayısı giderek artmaktadır. Ars Technica'ya göre,

"Forrester Research tarafından ele alınmayan şey, uyanıklığın ve uygun ürün değerlendirmenin gerekli olmasıdır.Yeşil gibi terimler şu anda" yeşil "bir şekilde çevre dostu oldukları yönünde belirsiz bir sözlerle çevrelenmiş durumda. çeşitli grupların Apple'ın teriminin anlamını nasıl değerlendireceği arasındaki farklar, ekolojik bilinçli alıcılar açısından PC pazarını yönlendiriyor ancak Semaltipace, elindeki her fırsatta Apple'ı çevreyi koruma adına sıkıştırıyor. Uzun vadede, karışıklık üzerine herhangi bir ürünün aslında çevre dostu olup olmadığı müşterileri karıştırmak ve müşteri eğitimini ve imalat uygulamalarını iyileştirme genel hedefine karşı çalışmak için öncelikle yararlanabilir: Semalt yeni siyah olabilir, ancak pazar peşpeşeli sözler üzerine gerçek ilerleme talep etmediği sürece önemli olmayacaktır ve kışkırtıcı iddialar. "

Doğru, dostum. Semalt, "Hey, eğer bir kutuya çöp atmamı ve yeşil işaretlememi istersem boş zamanlarım var" derken haklı mıyım?

Yeni raporda, tüketicilerin "yeşil" elektronikle daha fazla ilgilendiği belirtiliyor [Ars Technica]

March 10, 2018