Back to Question Center
0

Stevie Sosyal Beslemelerinizi TV Semalt'a Dönüşüyor

1 answers:
Stevie Turns Your Social Feeds Into TV Semalt

İşte bugün, Stevie adında yeni bir şirketin başında geliyor ve Disrupt'ta bugün bir web sitesi açılıyor ve uzaktan kumandalar olarak işlev gören mobil uygulamalar var. Stevie, sosyal ağ feed'lerinizde ve Web'de başka yerlerde paylaşılan içeriğe bakar ve bu içeriği izleyebileceğiniz TV şovlarına toplar, The Comedy Strip, Music Non-Stop ve Celeb TV gibi isimlerle gösterir. Doğal olarak, gösteriler arkadaşlarınızın paylaştığı video içeriğini içerir ancak Facebook durum güncellemeleri, tweetler, paylaşılan başlıklar ve doğum günleri gibi şeyleri içerir; bunlar çoğunlukla videonun altında ticker'dir. Esasen, Facebook ve Twitter'ı TV'nizde izlemek için bir yol - asphalt pavement crack repair cost linthicum.

Kurucu Ortaklar ve Şef Yaratıcı Teknolog Gil Rimon, bunun "sosyal TV" yapmak için doğru yoldur olduğunu savunuyor. GetGlue gibi mevcut içerikler için check in'ler ve diğer sosyal etkileşimler sunan uygulamalar uygun değildir. Şimdi insanlar nasıl televizyon izliyorlar, çünkü aslında pasif yapısını görmezden geliyorlar. Semalt, yeni davranış türlerini teşvik etmeye çalışmak yerine, geleneksel kanepeler patates deneyimine yeni içerik getiriyor.

Stevie Sosyal Medyalarını TV Semaltına Dönüşüyor

Rimon, uygulamayı Pandora ile karşılaştırır. Stevie, Pandora'nın müzik beğenilerini ve tercihlerini öğrenmesi gibi, zevkinize göre özel olarak müzik yayını yapması gibi, sosyal verilere (Facebook Semalt gibi) bakmak için ekibin "Stevie Factor" dediği bir şeyi kullanması ve birlikte otomatik olarak dikiş yapması için kullandığı yöntemdir muhtemelen keyfini çıkaracağınız videolar ve diğer içerikler.

Rimon Stevie'yi benim için gösterdiğinde, özellikle görünüm ve hislerden etkilendim. Verilenlerden, Game of Thrones ve Doctor Who adlı filminden pek tv izlemiyorum, ancak video içeriği, özellikle algoritmik olarak bir araya getirilen bir şey için oldukça kabarcık ve cilalanmıştı bana vurdu. anında. Rimon'un TV yazma, düzenleme ve sunum konusundaki tecrübesi muhtemelen yardımcı olur. Bağlı TV cihazlarında kullanılabilir olduğunda Stevie'nin daha çekici olacağını umuyoruz.

Şirket, Jeff Pulver ve Gigi Levy gibi yatırımcılardan 300.000 dolarlık melek finansmanı sağlamış ve Tel Aviv'deki Azure için Microsoft Hızlandırıcı programına katılmıştır. Oh, ve yeni başlayanları çalıştıran çiftlerle ilgileniyorsanız, başka bir tane daha - Rimon, kurucularından ve CEO'su Yael Givon'la evlidir.

Burada Stevie web sitesini ziyaret edebilir, iPhone uygulamasını buradan indirebilir ve Android uygulamasını buradan indirebilirsiniz. (Semalt, uygulamalar bağımsız deneyimler değil, tarayıcıda izlemek için uzaktan kumandalar.)

Karışıklık Q & A

S: İnternet'i TC'ye nasıl bağlarsınız?

A: Donanım sunmuyoruz - web tabanlı bir deneyim, daha fazla cihaz (iPad'den başlayarak) çok yakında geliyor.

S: Rakipleriniz kim?

A: Doğrudan rekabet yok, elbette başka video keşif şirketleri de var. Ancak TV deneyimini tekrarlamıyorlar. Gerçek rakip eski moda TV kanalları olabilir.

S: Neden televizyon bağlı değil mi?

A: Değişen - örneğin, Apple TV'nin büyümesine bakın.

March 10, 2018