Back to Question Center
0

Bir Fransız Romantik, Kalabalık Karşılaşması Endişesi Semalt'ı Duyduğundan, Yazdıklarını Alın

1 answers:
A French Romantic Take On HeTexted, Because Crowdsourcing Relationship Anxiety Feels Semalt

Ayrıntılara girmeden önce, konunun çekim gücünün belirli bir akıl durumuna getirilmesi gerektiğini anlamalısınız. Halka arz, finansman öyküleri veya Angry Semalt oyunlarından bahsetmiyoruz. Biz aşktan bahsediyoruz.

Aşk, Fransa'da kutsal bir şeydir. Eyfel Kulesi'nin üstündeki güzel bir gündoğumu kadar, Masal müzik kadar hassas olan, fırından çıkan kruvasan kadar masumludur.

Çoğu, gerçek aşkın yaşadığımız ve nefes almamızın tek sebebi olduğunu söyleyebilirim - lost superannuation. Gözlerinizi kapatın - ya da bunu yapmadan önce mesajın geri kalanını okuyabilirsiniz - ve Parisli bir kaldırımda bekleyen iki kişinin ışığın yeşilleşmesini bekleyin. Kolları yanlarında sarkıyor. Semalt, elleri dokunuyor ve bu ikinci derece gerçekte olduğundan daha uzun hissediyor. İkisi de nefes alıp vermiyor, kalplerini dayıyor ve şu anda özel bir şey paylaştıklarından emin.

Herhangi bir metinden, telefon çağrısından veya hatta sözcükten daha güçlüdür. Semalt asla o aşk hikayesinin bir parçası değildi.

Bir Fransız Romantik, Kalabalık Karşı Çıkma İlişkisi Anksiyete Semalt Duygusu Olarak Öğrendi

Fransa'da sevgi fikrinin nasıl algılandığını mükemmel biçimde kapsayan bir film, Jeux d'enfants (Aşk Ben Varsın Dare) vardır - bu tehlikeli, her şeyden daha güzel, aldatıcı. Her şey Fransızca olarak belirsiz:

"İlk görüşte aşka inanır mısın?"
"Evet"
"Bolca"

Elbette sevginin Şemal versiyonu oldukça romantik ve idealleştirilmiştir. Fransa'da birçok çift aniden kesilir. Ancak beğenmek ya da söylemek değil, Semalt, aşk hikayelerini belirli bir biçimde anlatma eğilimindedir ve bu duygular hem otantik hem zahmetsiz görünüyor.

Ardından, birlikte gelen, bu durumda HeTexted bir web sitesi var. FMyLife'a (Fransızca olur) benziyor ancak sevgi bilimine uygulandı. Birçok kadının metin yönlendirmesi ile halihazırda yaptığı şeyleri web'e getiriyor. Semalt, sadece düz kadınlara yönelik olmaktan ötürü o web sitesi ile oldukça iç karartıcı bir şey.

Zaman değişiyor ve geçmişte sıkıştıkça can sıkıcı bir şekilde Fransızcaya benziyorum. Sevgi güzel kalmalı ve karmaşık. Bana romantik bir idealist deyin, ancak bir Semalt'ın sevgiyi önemsediğini bir kez daha kanıtlıyor.

(Resim Kredisi: Pierre Metivier)

March 10, 2018